Pusulafilm Reklamsız Film Sitesi

unname123

Üye
Tepki
0
merhabalar arkadaşlar bir cok film sitesinde aşırı derecede gereksiz olan bir sey farkettim oda reklamlar bir film sitesi yapmalıyım sadece kullanıcıların rahat edebilmesi için rahat islem yapabilmesi için dedim ve yaptım kullanışlı rahat keyifli bir sinema keyfi sizi bekliyor

www.pusulafilm.net iyi Seyirler

futurist

Üye
Tepki
9
hayırlı olsun. birden fazla alternetif sunmanız güzel olmuş.
fakat birkaç önerim var.
filme tıkladıktan sonra kategoriler var ya onu linklerin aşağısınına koyarsanız
yada butonu küçültüp linklerin üstüne de "film izleme linkleri"diye yazarsnız daha güzel olur.
çünkü filmi çalıştırmak istedim o linkleri dipnot gibi gördüm önceleri.. kategoriler çok ön plandaydı..
ayrıca filmin resimine tıklıyorsunuz, sonra linke, sonra film açılıyor.yani oradan oraya tıklamak biraz çetrefilli oluyor
filme tıklar tıklamaz açılan sayfada bence film gelsin. atındada" film çalışmazsa alternetif linkler" diye yazın. zaten kullanıcı filmi başka yerden izlemek isterse tıklar.ilk başta o seçeneği vermenize gerek yok.

ayrıca sitenin şağındaki film katagori listeleri hiç okunmuyor. ekrana 1 karış yaklaştıktan sonra görebiliyorum.
biliyorum belki bu da fazla diyeceksiniz ama film katagorisindeki filmlerin içeriklerinde yanışlıklar var. binlerde film seyrettim ki sitenizdeki çoğu filmi de seyrettim. sizde izlerseniz sitenin yönetimi daha güzel olur.
veee
reklamı bol siteleri bende çok sevmem ama birazda kazanç kötü olmaz. sitenin köşesine küçükten bir reklam koymanızı öneririm. çünkü beğendiğim sitelerin reklamlarına tıklarım. :) bir memnuniyet belirtisi

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@futurist

Yorumların bi kısmına katılıyorum. Kullanımı kolaylaştırıldığı vakit çok fazla daha ziyaretçi çekecektir ve ziyaretçiler kalıcı olacaktır.
Güzel site sürekli güncellenirse (güncel filmler) eğer bu site dışında hiç bir yerde film izlemem.

Yukarı Alt