Radyo Katalog Çalışması

Tepki
67
Gramafona biraz beyaz outher glow yani ışık daha şık durur ve fonu yukarıdan aşağı doğru biraz silikleştirsen bu benim düşüncem başarılar

Tepki
1
Eminim bahsettiğin değişiklerle de güzel olabilirdi ama çokdan teslim ettim tasarımı :( Yani basıma girdi. Neyse bundan sonra o kadar geç yazma sende:) saol yorumların için...

Tepki
1
@BAHAR

AMa orda 3 tane çalışma yok. ilk resim dışardan aldığım hazır bir resim. Ondan sonra bu resimin üzerinde çalışarak sonraki resimleri oluşturdum. 2. resim Bonus bir çalışma oldu. Ve senin 3. olarak söylediğin de tasarımın kendisi.;) çok Saol...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
fotoğrafların üzerine copy past yapılmış gibi duran bir çalışma olmuş
ne kadar zamandır bu işle uğraşıyorsunuz bilmiyorum ama çok basit olmuş

Tepki
1
@sedat695

:) Yiğidi öldür hakkını yeme ha... Senden daha az süredir bu meslekle uğraşıyorum merak etme. Napalım bizde bu kadarından anlıyoz işte... Ama şöle bir baktığımdan neyin ne olduğunu galiba sizden daha iyi anlıyorum. Copy/Paste olayları keşke dediğiniz kadar kolay olsaydı. Ama yinede cvp yazma nezaketinizden ötürü teşekkür ederim...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@ben_romeo

kusura bakma ben senin çalışmanda hiç bir profesyonellik göremedim

Tepki
1
@sedat695

İşte dedim ya sanırım bazı şeyleri sizden daha iyi görebiliyorum, yani görememiş olman normal. Neyse bunların bir önemi yok. Herkesin beğenisi ortada. Uzatmayalım...

Yukarı Alt