Radyo Reklamı

Tepki
1
Eski bir çalışmamı sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar...

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Güzel Görünüyor Eline Sağlık Yanlız Deniz İle Kullandığın Vektör Geçişi Göze Kötü Geliyor.. Kolay Gelsin...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Kesinlikle lacivert şerit işi olumsuz yönde etklilemiş. Deniz ile gökyüzü ve bodrum kalesi arasında bir uçurum yaratmış. Görselliğide bir o kadar ber taraf etmiş. Onun haricinde pek bir sıkıntı göremedim.
İnanıyorum lacivert şeritle ilgili değişiklik yaparsanız veya ortadan kaldırırsanız çok daha başarılı olacak çalışmanız.

Saygılar.

Tepki
100
çalışmaya bakarken ister istemez başımı sol tarafa yatırma hissi uyandı:D:D:D
halikarnas yazısı, radyo frekansı ve kullandığınız diğer objelerde perspektif sorunu var gibi.
burak beyin söylediğine katılmamak mümkün değil. sizden daha iyisi çıkacağını umuyordum.
saygılar. kolay gelsin...

Tepki
1
Aslında bu belirttiğim gibi çok eski bir çalışma. Burada yayınlamadan önce üzerinde değişiklik yapmak istemedim. Deniz geçişi konusunda hepinize katılıyorum. Orda yaratmak istediğim boyutu sergileyememiştim. Eee napalım ilk zamanlarımızda ola ola anca bu kadar olmuş. Teşekkür hepinize..

S

Sermion

Misafir
Bir de kalenin üzerine ne varsa eklemişsiniz :)
Hoparlör, dans figürü, ağaç ve mikrofonun yanına gramafon olmamış. Orada da ufak bir düzenleme yapılabilir. Geneli güzel, tebrikler.

Tepki
4
fena değil zengin bir iş ama sanki açı sorunu var. incelemek için kafamızı sağa sola döndürmemiz gerekiyor. onun haricinde güzel.

Yukarı Alt