reklam ajansına grafiker aranıyor

Durum
Konu kapatılmıştır.

erolc1903

Üye
Tepki
0
Reklam ajansında çalışacak matbaa tecrübesi olan tasarım yapabilen katalog hazırlayabilen işleri baskıya hazır halae getirebilecek montaj yapabilecek bayan eleman aranıyor

Tepki
4
@gokhanyeter

ne alakası var ben en iyi tasarımcılar arasında bayan elemana az rastlıyorum. Ancak neden bayan aradıkları konusuda da her firma için ayrı değerlendirmek lazım

Tepki
0
İşyerlerinde bayanlar daha kullanışlı olarak görülüyorlar. Şöyle ki; gerektiğinde sekreterlik yapabilirler, görünüş itibarı ile iş dünyasında daha sempatik ya da daha az rahatsız ediciler. Satışları kolaylaştırma özellikleri var ve en önemlisi patronlarıyla daha az sürtüşüyor daha itaatkar olarak adlediliyorlar. Bu %100 budur demiyorum fakat genellikle böyledir. Bayanlar her zaman "vitrin" olarak erkeklerden daha olumlu etki bırakıyorlar ya da öyle olduğuna inanılmış! Böylece biz erkekler 1-0 mağlup durumdayız.:)

Tepki
0
şu bi gerçekki erkekler ve çekirdekten yetişen ve weble alakalı grafikerler üniversite örğ. veya bayan grafikerlerden daha verimli işler çıkarıyor

Tepki
0
benimde gezmedim yer kalmadı staj için ama hep bayan arıyorlar valla kızların hepsi iş buldular hemde hiç biri iş yapmayı ve pc bilmeyenler bile var ama işe alınıyorlar anlamadım gittim.Bende böyle kaldım ortalıkta

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt