Reklam ve Tabela Hakkında Yardım

NooPasaran

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar ben kocaeliden konuyu doğru yeremı açtım yoksa yanlısmı tam olarak bilemıyorum , Reklam ve Tabelacılık işine girmeyi dusunuyorum %10 luk bir tecrubeye sahibim nakit konusunda sıkıntım yok ve iş yerini acacağım bölgede işe çok rağbet var bunu sadece bir ön danışma olarak değerlendiriyorum yardım ve önerilerinizle beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Tepki
0
Değerli arkadaşım.
Eğer yeterli derecede tecrübeniz yok ise ( mesajınızdan olmadığı anlaşılıyor) hiç bulaşmayın. Nakit sıkıntım yok demişsiniz ancak bu sizin başarılı olacağınız manasına gelmez. Bulunduğunuz yerde bu tip hizmetlere talebin çok olması da bir şeyi değiştirmez. Bence bildiğiniz ve tecrübe sahibi olduğunuz bir sektöre yönelin. Aksi takdirde bir müddet sonra harcadığınız onca sermaye ve zamanı oraya gömer ve ceketinizi alır çıkarsınız.

danisman

Consultant
Tepki
30
Uçak kullanmayı bilmiyorsanız, pilot olmaya çalışmayınız...

NooPasaran

Üye
Tepki
0
Peki hocam bu isi nasil ogrenebilirim ? Photoshopta orta seviyede bilgim var ve bu ise cok heves ediyorum bu tarz islere elim cok yatkin onerebileceginiz baska fikirleriniz varmi ?

danisman

Consultant
Tepki
30
O zaman al eline valizini , senden uzak bir şehre git... Ben falanca şehirden geliyorum, orada bir iş yeri açacağım de...

Ne kadar açık hava reklamcısı varsa, hepsine uğra gerekirse, ben bedavaya çıraklık yapmak istiyorum, bu işi öğrenmek istiyorum de... Beş kuruş da para veya aylık beklemiyorum, gerekirse ben üste size vereyim, yeter ki bu işi bana öğretin de...

Yerleri paspasla, tabelaları temizle, hiç bir fedakarlıktan kaçınma bu işi öğren... Tabi gireceğin iş yerinin bir aile şirketi olması ve iyi işler yapan bir işletme olmasına da özen göster...

veya...

Yine al valizini, cebine de 5.000$ koy, ben sana bu işi öğreteyim : ) tercih senindir...

NooPasaran

Üye
Tepki
0
Hocam en son yapacagim galiba is galiba para vererek bu isi ogrenmek olacak ogretecek olan para istemem yapilacak olan isle ilgili hicbir fedakarliktan kacinmam yeterki bu isi bana ogreten olsun :) olmadi abimin dedigi gibi 5.000 $ paramizi cebime koyar abimden isi ogrenirim :)

Yukarı Alt