Repair

Tepki
25
İnan bey güzel şeyler yazmak istiyorum ama gerçekten tarifi imkansız çalışmalarınızın öneriye gerek yok eleştirilecek bir tarafı yok o nedenle kısa yazılar oluyo kusura bakmayın tek kelimeyle harika çalışmalarınız var takip ediyorum sizi affınıza sığınarak ben eğitiminizi merak ediyorum açıkcası bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz dilerseniz özelden de yazabilirsiniz düşüncenize ve ellerinize sağlık...

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
@Dilek Doğrusöz

İllaki eksik tarafları vardır çalışmalarımın...Zevk verebiliyorsam ne mutlu bana...

Eğitim durumumu açıklıyayım; Grafik alanında hiçbir eğitimim yok.3 yıldır Photoshop kullanıyorum, ekstra olarak corel, auto cad ve flash kullanıyorum, normalde inşaat mezunuyum, grafik hobim diyebilirim, en azından önceleri öyleydi, şimdi kendi firmamda grafik bölümün başındayım,ticari amaçlada tasarımlar hazırlıyorum...

Ortaokul yıllarımda Türkiye çapında yapılan bir resim yarışmasında ONUR BELGESİ almaya layık görülmem haricinde ahım şahım bir başarım yok.Bol bol okuyup araştırıyorum...

İlginiz için teşekkür ederim Dilek Hanım...

Tepki
25
@İnan Kılıç

Gerçekten takdire şayansınız İnan bey bunu bir hobi olarak yapmanız, başlamanız ise gerçekten olağanüstü. Umarım emeğiniz karşılıksız değildir, Muaffak oluyosunuzdur... Ayrıca teşekkürler ediyorum ilgilendiğiniz cevap verdiğiniz için başrılar diliyorum...

Tepki
31
bende dilek hanım dediklerine aynen katılıyorum yorumlarımız kısa oluyor çünkü, aslında çünküsü yok herşey ortada...

Yukarı Alt