Resim Çizmek - Grafik Tasarım bölümü

Tepki
0
@Mesut ADIGÜZEL

Size de cevap vereyim hocam. Az çok durumdan haberdâr oldunuz. Fakat siz nasıl atlattınız o durumları? Vazgeçmem imkansız. Yani 10 yılda da olsa bitecek bu okul. Hem de grafik tasarımı öğrenmiş olarak. Ama işte sene kaybı yapmayayım diyorum. Şu güne kadar hiç yapmadım. 18,5 yaşındayım her şey tam zamanında oldu o yüzden zaman kaybı yapmayayım diyorum. Ha çok zorlandım baktım o zaman üniversite sınavına çalışır başka bölüme geçerim diyorum ama başka bölüm aklımda yok. Benim yaşım yukarıda yazdığı gibi ve 4 sene önce bu dijital ortamda tasarım işlerine merak saldim. O zamandan beri ilgim var ama bölümü gelmeden önce araştırmadım çünkü dijital ortamda olacak sandım yine hep. Çizim olduğunu bilmiyordum.

Öyle işte. :S

Bu mesaj telefonumdan gönderildi. Yazım hataları için özür dilerim.

Tepki
0
Size de cevap vereyim hocam. Az çok durumdan haberdâr oldunuz. Fakat siz nasıl atlattınız o durumları? Vazgeçmem imkansız. Yani 10 yılda da olsa bitecek bu okul. Hem de grafik tasarımı öğrenmiş olarak. Ama işte sene kaybı yapmayayım diyorum. Şu güne kadar hiç yapmadım. 18,5 yaşındayım her şey tam zamanında oldu o yüzden zaman kaybı yapmayayım diyorum. Ha çok zorlandım baktım o zaman üniversite sınavına çalışır başka bölüme geçerim diyorum ama başka bölüm aklımda yok. Benim yaşım yukarıda yazdığı gibi ve 4 sene önce bu dijital ortamda tasarım işlerine merak saldim. O zamandan beri ilgim var ama bölümü gelmeden önce araştırmadım çünkü dijital ortamda olacak sandım yine hep. Çizim olduğunu bilmiyordum.

Öyle işte. :S

Dostum durumu atlatamadım malesef :) yani hala boğuşmaktayım hakkederek kaldığım dersler de oldu hak etmeden yani sabrederim diyosan üzülürüm senin için uzun bi süre sabretmek zorunda kalacaksın birde MYO larda pek öğrenciyle ilgilenmezler yani istediğin kadar merak olsun bu Öğretim Görevlisinin umrunda olmaz genelde yani yine kendi tecrübelerimden konusuyorm malesef ama malesef su anda ülk edeki birçok MYO hatta we hatta Güzel Sanatlar Fakültelerinde Dijital Yayıncılık, Masaüstü Yayıncılık, Modern Baskı Teknikleri namına te satır bir bilgi bile bulunmamaktadır. Hocaların suçu yok suç onları o şekilde oraya dikenlerde...

Tepki
0
Çok haklısın şimdiye kadar 2 kişi girdi derse ikisi de hayvan gibiler. Çok özür dilerim herkesten ama ikisi de tam ya.şak. Başka bişey değil.

Tepki
6
Kardeşim geçtin mi desen dersini merak ettim :)
Bende senin gibi zorlandım başta ama sınıftaki çoğu grafik çıkışlı öğrencilerden daha iyi notla verdim dersi.

Yukarı Alt