resimlerin arka fonunu değiştirmek

Tepki
0
slm arkadaşlar yadıma ihtiyacım var
aşağıda vereceğim sitedeki kristal cam plaketlerin
arkalarındaki fonu değiştirmek istiyorum siyah geçişli yapılmış bunları mavi tonda yapmak istiyorum mümkünmüdür birde elimde hiç fon atılmamış olanlar var nasıl yapabilirim.
:::...Eray Crystal Reklam Kupa Plaket Madalyon Kristal Promosyon....:::
şimdiden tşk.

Tepki
0
kesmek kolay ama yine arkada eski fon gözükcek eski fonu silebilirmiyim photo paint te resme zarar vermeden

arkadaşlar ismi lazım değil bi sitede daha yardım istemiştim çok bilmişler reklam veriyorum diye link i silmişler ne reklam vercem bana ait olmayan siteyi örnek görülecek en kolay yerdi ondan verdim ben daha o resimleri halledip kendi sitemi açamadım.
lütfen aynı şey burdada olmasın

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Biz Grafikerler.Org'uz, Bizi hiçbir siteyle karıştırmayın lütfen:) Verdiğiniz sitenin hiçbir reklamla alakası yoktur..
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar en kısa süre içerisinde sorunuza yanıt verecektir..
Şimdiden kolay gelsin Sinan Bey..

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sayın sinan cırıklıel

Grafikerler.Org u internet ortamındaki herhangi bir site yada forum ile karşılaştırmayınız. Nasıl ki bir elin beş parmağı bir değilse forumlar arasında da böyle şeyler olabiliyor. Bizi benzerlerimizden ayıran özellik forum içerisindeki bağlılık,konulara ve üyelere gösterdiğimiz özendir.Bu noktada bizleri seçtiğiniz için siz sayın üyemize Grafikerler.Org yönetimi olarak teşekkür ederim. İnanıyorum ki konularında uzman arkadaşlarımız size en kısa zamanda yanıt verecektir.

Teşekkürler

Tepki
13
Merhaba,

Öncelikle resimleri dekupe ( çizim ) etmelisiniz. dekupe ettiğiniz resimlere mavi gölge vererek siyah olan yerleri mavi yapabilirsiniz. Fonsuz olan plaketleri düzenlemeniz daha kolay olacaktır.

Sizin için photoshopta bir tanesini düzenledim. sizinde photoshop bilginiz var ise basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Dilerseniz size nasıl yapılacağını görsel olarakta anlatabilirim..

umarım yardımcı olabilmişimdir.

Önceki hali:

Sonraki hali:

Tepki
0
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum yardım etmeseniz bile bu sözler bana yeterdi,
ama alper kardeş uğraşmış bile benim için,
alpercim yaptığın çalışma güzel olmuş eline sağlık ben photoshop bilmiyorum corelciyim coreldede bunu yapabilirim sanıyorum ama asıl konu ürünler cam olduğu için arkasınında aynı fon olması gerekli kenarlar mavi cam bölüm siyah hoş olmuyo. ama olmassa napalım böylede fena durmuyo sanki.
yardımlarınız ve anlayışınız için tşk.

Yukarı Alt