Sağlıklı Hayat - Manipülasyon

S

Silinmiş üye 102535

Misafir
@MagnesiaStudio

Daha çalışma aşamasında sanırım ?
gölgeler uyumsuz artı ışık kaynağı belirtmemişsin artı ev görseli biraz tuhaf geldi.. :/
Acemi biri olarak benim gördüklerim bunlar :)
başarılar..

Tepki
1
@--şerife--

Yorumunuz İçin Teşekkürler sade ve iyi bir çalışma istediğim için fazla birşeyler eklemedim.

@N.Tr.

Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim.Çalışma Daha bitmiş hali değil sadece konu ve görselini sizlerle paylaşmak istedim.ışık kaynağı bu çalışma için gerek duymadım onun yerine arkda plana glow efekti verdim.Ev Görseli ise güzel olmasını düşündüğüm için tercih ettim. Saygılarımla.

aticosar

Üye
Tepki
27
Güzel bir çalışma.
Bina üzerinde biraz daha çalışabilirsin çok yatık duruyor.
Bence bir çalışmada sadece bir nokta bile çok şeyler anlatabilir,bu sebeple sade bir çalışma oldugunu düşünmüyorum.

Bilal Er

Üye
Tepki
0
Eger gölgeler bize dogruysa isik kaynagini arkaya eklemen gerkir. Zadelik herzaman iyidir ama bu cok sade olmus. Binanin acisi beni rahatsiz etti. Birde resmii üst bölüme cok s1k1st1rm1s1n, biraz assagiya al derim ben.
Kolay gelsin

akd

Üye
Tepki
8
gölgelerin açısının uyumlu olmaması ve perspektif olarak binanın bozuk görüntüsü dışında güzel. sonraki aşamada ise gölgelendirme şiddetine dikkat etmek gerekir. örneğin ışık kaynağının binanın arkasında olduğunu varsayarsak, binanın ön tarafının göründüğünden biraz daha karanlık olması gerekir.

Yukarı Alt