Satılık okul sitesi veya tasarım - 300 YTL

Durum
Konu kapatılmıştır.

kblyglr

Üye
Tepki
0
Okulumun siteme beklediğim ilgiyi göstermemesi üzerine bende bir boşvermişlik içerisine girdim ve maalesef ki hostu süresi bitince site kapandı. ÖSS kampına girme hedeflerimi de dikkate alınca, yapmış olduğum tasarımın boşa olduğunu anladım. Bu nedenle, bu ihtiyaçların bolca olduğu günler içindeyken birçok kişinin yaptığı gibi bir satış ilanı vermenin hem benim açımdan hemde ihtiyacı olan kişiler açısından iyi olabileceğini düşündüm.

Sitenin demosu şuan için yok, eğer çok gerekirse demo yükleyebilirim. Ancak görüntüsüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://metroayakkabi.net/ref/suleymancelebilisesi.net.jpg

2 şekilde satış düşünüyorum.

1. Tasarım: PSD + Fontlar

2. Full Paket: Psd + Fontlar + kodlanmış, kullanıma hazır hali. Yani ftp'ye atıp gerekli ayarlardan sonra sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Full paket'te neler var derseniz:

* Admin panelli anket bölümü
* İstatistikler bölümü
* Günün sözü, günün esprisi vs.
* Tavsiye etme bölümü
* Bilmem kaç bin kelimeli sözlük
* Ajax ile desteklenmiş haberler bölümü
* Flash menü
* Menülerde oldukça hoş tooltip'ler
* 3 şarkılı flash müzikçalar

Ayrıca anasayfa ajax ve js ile desteklenerek kodlanmıştır. (php) Farklı tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır. (ie - netscape - opera - safari)

Daha detaylı bilgi almak isterseniz mesajınızda aklınıza takılanı sorubilirsiniz.
Tasarım 2 kişiye satılacaktır. Ben bir daha bu tasarımı kullanmayacağım.

Ücret:
Yalnızca tasarım: 150 YTL
Full paket: 300 YTL

Tasarımın yalnızca size satılmasını istiyorsanız : 500 YTL (başka bir yerde görmeyeceğiniz garanti edilir )

Telefon numaram için mesaj bırakmanız yeterli.

Saygılarımla
Kubilay GÜLER

Tepki
6
on izlemeni gordum ve bunu baska bir firmaya deneyebilirsin 300 ytl yaptigin isin karsiligi bile degil.fiyatini arttir derim

Tepki
100
ön izleme güzel.
içeriği nasıl acaba.
ama en azından 300 az bile derim
inş. uygun bir müşteri bulursunuz.

kblyglr

Üye
Tepki
0
Şuan için 400 - 450 Ytl civarında bir paraya ihtiyacım var. Fiyat düşük gelmiş olabilir belki ancak bir tasarıma o kdar para verecek insan bulmakta zor biraz. Ben 300'e bile alıcı çıkacağından şüpheliyim ...

Tepki
6
inanmiyorum ya su tasarimi 300 YTL ye cereceksin. Bence bunu satmaktansa kendi siten haline getir derim.tasarim yap logolar yap kendini anlat 300 ytl den fazlasini kazanirsin

kblyglr

Üye
Tepki
0
Zaten kendi sitemdi, şuan kapandığı için satılığa çıkrdım tasarımı. Birdaha da açmayacağım için o siteyi, satayım dedim işe yarasın :)

Zaten tasarımla uğrşıyorum amatör olarak, öss'yi atlattıktan sonra profesyönel olarak yapmayı düşünüyorum. Diğer çalışmalarıma aşağıdan bakabilirsiniz :)

www.metroayakkabi.net/ref

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt