Selam

Kayıt
13 Ağustos 2008
Mesaj
10
Tepki
0
Tekstil Grafik Kursu
Sitenizi tesadüfen gördüm.Çok iyi düşünülmüş, fikrinize sağlık, emeği geçenlere teşekkürler.Hepimiz herşeyi bilemeyebiliriz.Özellikle benim gibi accurate' i yeni kullanmaya başlayanlar tecrübeli arkadaşlardan aradabir yardım isteyebilirmiyiz?
 

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Kayıt
29 Temmuz 2007
Mesaj
2.319
Tepki
92
Merhaba Hoşgeldiniz, Burası online grafik tasarım okuludur, herkes elinden geldiğince ve bilgisinin yettiğince size destek olacaktır. iyi forumlar.
 

TANER TEK

Üye
Kayıt
12 Ağustos 2008
Mesaj
13
Tepki
0
omer kardesım zaten sen ve senın gıbı hocalara ıhtıyacımız var bırseyler alabıldıgımız surece bırseyler vermeye calısabılırız...
 
Kayıt
13 Ağustos 2008
Mesaj
10
Tepki
0
Selam Burak, 'HOŞGELDİNİZ' mesajınız için teşekkürler,iyi forumlar.

Selam Eminecik mesajınız için teşekkürler, sizede iyi forumlar.
 

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Kayıt
10 Haziran 2008
Mesaj
2.204
Tepki
76
Sayın grape ;

Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bencede, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DÜZENLE butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...


Saygılar.
 
Kayıt
13 Ağustos 2008
Mesaj
10
Tepki
0
Serkan Baysal mesajınız için teşekkürler,iyi forumlar.

Aramıza 'HOŞGELDİNİZ' diyerek nezaket gösteren arkadaşlar,hepinize teşekkürler.Ayrı ayrı yazmak forum kurallarına aykırıymış bilmiyordum.Forum kurallarını okumuştum ama bu bölümü gözden kaçırmışım.
 
Yukarı Alt