sema çiçek / Lalezar Koleji İlan

@WES

Üye
Tepki
0

hocalarımın yorumlarını bekliyorum

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
tüm photoshop bilginizi bize sunmuşsunuz maşallah(!)
ama denemeler pek başarı elde edememiş bence
kolay gelsin

angela

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner

:D mükemmel; tam yerinde ve aynı zamanda ironik bir bakış açınız var ama kendinizi ifade edemiyorsunuz, keşke bunun farkında olsaydınız :)

Tepki
2
Arkadaşımız belliki yeni bu işlerde, cesaret edip yarışmnaya katılmış.
Keşke çalışmalarınızı paylaşmadan evvel en azından yapılan çalışmaları inceleseydiniz. 4 ayrı yarışma konusuna ait bir çok çalışma var, bu çalışmalara bakınız veya sitede grafik tasarım bölümünde yayınlanan çalışmaları fikir açısından göz gezdirmenizi tavsiye ederim.
Başarılar.

@WES

Üye
Tepki
0
tüm photoshop bilginizi bize sunmuşsunuz maşallah(!)
ama denemeler pek başarı elde edememiş bence
kolay gelsin
eleştiriniz için çok teşekkür ederim
tam olarak yeni sayılmam bu işlerde yazları babamın yanında photoshopla 5 senedir ilgileniyorum tüm işleri de kardeşim ve ben yürütüyorum yazları
tasarım belki yeterli olmayabilir bu bakış açısına bağlı benm amacım henüz derece yapmak deil yarışmada o daha sonraları olacak bişey benim şu andaki amacım siz hocalarımdan yardım alarak daha fazla bilgi öğrenmek ve daha güzel çalışmalar yapmak tasarımları beğenip beğenmediğinizle ilgili değil de keşke nerde eksiğim olduğu hakkında eleştiri yapsaydınız benim de düzeltme fırsatım olurdu hem bi fayda sağlardım ayrıca photoshopta hiçbirşeyi tam olarak öğrenemeyiz sürekli gelişiyo tüm becerilerimi istesemde gösteremem yine de eleştiriniz için teşekkür ederim daha dikkatli olacağımdan emin olabilirsiniz:)

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Kendinizi geliştirmek adına forum içerisindeki Photoshop dersleri bölümünden faydalanabilirsiniz.

Yukarı Alt