Sempozyum ve Makale Yarışması Afişi

Tepki
0
Arkadaşlar yorumlarınızı ve önerilerini bekliyorum. Mesajlarınıza göre son halini oluşturcam.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Font olarak Arial kullanmışsın sanırım, bu pek hoş durmuyor, zarif düz bir font kullansan çalışman kaliteli gözükebilir, bu şekliyle güzel durmuyor..

Renkler afişi boğmuş renk tonları hoş değil daha uyumlu renkler kullanmalısın..

Kolay gelsin..

Tepki
7
Bence afiş hiç bütün gözükmüyor bu sanırım arka plan renginden kaynaklanmakta ; eğer o renk merkezinizin yani size özgü bir renk değilse onu değiştirmenizi öneriyorum...Erkin Karataş arkadaşımın font hakkında söylediklerine katılıyorum basit bir font kullanılmasıyla afiş basitleştirilmiş...Yine de emeğine sağlık..kolay gelsiin..

Tepki
31
mert bey üst taraf tamam gençliği anlatan vektörler ve yazılar tamam gibi
insan vektörlerinin arkasını beyaz yaparsan bide altlara öne doğru hafif bir gölge verirsen zeminde biraz daha alttan başlarsa tamamdır

alt taraf fazla kalabalık fontları değiştirp biraz ufaltman gerekiyor heryer dopdolu olamasın boşluk kalsın aralarda

turquazı da başka renklerle dene çünkü turquaz açık bir renk yazılar beyaz tam okunaklı olmaz alt taraftaki adres bölümünün zeminin beyaz bırak daha okunaklı olsun

değişiklikleri yaparsan yeni halini bekliyoruz kolay gelsin

Tepki
7
Eklemiş olduğunuz şu masa başındakiler renk olarak fazlaca göze çarpıyor ; renkler afişte bir bütünlük sağlamalı diye düşünüyorum tabi bu sadece benim nacizane fikrim...kolay gelsin...

Yukarı Alt