Sigara ölümdür

Tepki
1
Aklıma geldi yapayım dedim ama baya bir amatörce oldu, ya da hiç olmadı :/

Tasarim06

Üye
Tepki
1
sahsen hic olmadi diye bir deyim tanimiyorum her yapilan bir is emek ister verdigin emek karsiligida mutlaka vardir ama sigara öldürür basligina bu calisma gitmemis diye düsünüyorum.
mesela bir tabut icerisine bir bir sigara yapip kasli gözkü falan yerlestirebilirdin yahut bir mezar tasi nada kullana bilirdin.
belki de tabut tasiyan bir kac sigara da olabilirdi .
bunlar sadece aklima bir an gelen düsüncelerimdir.
hayir forumlar.......

Tepki
1
Tabutun içine insan yerleştrmeyide düşündüm ama sonra vazgeçtim, yani üstünde fazla uğraşmadım, detayada inmedim. Yorumunuz içinde teşekkür ederim

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.573
Bir kere tadını almışlar için, sigara hakkında zararlarını anlatan yazı, resim, fotoğraf, film kullanan veya nasihat verenlere boşuna kürek çekiyorsunuz diyorum...

En etkili yazılar zaten paketlerin üzerinde sergileniyor ama sanmıyorum fiyatıda artsa içenlerin bırakacaklarını.

Yalnız başlamamış olanlar için etkileri olabilir belki (benim gibi).

Etraflarında onlara bakacak iyi niyetli insanlar olduğu müddetçe içenler kanserde olsa bırakmak istemezler bu illeti bence.( örneklerini görüyorum)

Ben kendimden önce etrafımdakileri düşünerek zararlı alışkanlıklara başlamadım daha. (yaş 42),
Ne sigara ne içki ne kumar ne gece hayatı bar mar, hatta dikkat ediyorum sürekli aynı şeyleri yapmamaya ki bağımlılık yaratmasın diye, eve bile başka başka yollardan gidiyorum biliyomusun arada (o dereceyani)

Birden stres oldum çalışma başlığını görünce Mehmet Can AKPINAR kusura bakma.

Tabut demesen anlayamıycaktım bi gariplik var çiziminde, gerçek tabutlara bakarak geliştir derim bu çalışmanı,
başarılar eline sağlık.

Buraya bir link koyma ihtiyacı hissettim bir anda; AÇ BAKALIM

Tepki
1
@Şener CANÖZ
Elimde bir iş vardı, o işe dikkatimi verince sıkıldım. Dikkatimi dağıtmak kendimce ufak bir çalışma yapmak istedim. Yorumunuz içinde teşekkür ederim

can_arite

Üye
Tepki
1
Önce baktım baktım baktım anlayamadım :) ama sonra düştü, o şeyler tütünmüş :D bence güzel en azından verilen msj güzel . İyi çalışmalar

Yukarı Alt