sLm arkadaşLar..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@emily_

sitede serial,crack istemek yasaktır... lütfen forum kurallarına uyunuz...!

emily_

Üye
Tepki
0
arkadaşLar ben seriaL yada crack istemiorm sadece probLemin kaynağını buLmak istiorm sonuçta daha deneyimLisinizdir benden diye yardım istedim ama sanırım hata ettim..bahsettiğim şey programın açıLmaması eLimde zaten seriaL war!Bence daha ıLımLı oLmaLısınız

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@emily_

problemin kaynağı serial'dan kaynaklanınca program bazen açılmayabilir.... ayrıca biz bir "grafikerler.org" forumu olarak üyelerimize karşı zaten ılmlı davranıyoruz...!;)

emily_

Üye
Tepki
0
:s yok öyLe bi tepki werdiniz ki wuwww yani :) sonuç oLarak aynı seriaL aynı program başka bir pc de açıLırken kuLLandığım pc de açıLmaması enteresan geLdi bana..Yine de azarLamayLa karışık cewap werdiğiniz için teşekkür ederim

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
bunun yanısıra ekranınıza gelen hata mesajı varmı yok mu bilmiyorum. elinizdeki serial bizleri düşündürmüyor zaten. silip yeniden kurmayı deneyin. bir de makinenizdeki RAM miktarını kontrol ediniz. Zira CS,3 1 Gb min. ram ile rahat çalışabiliyor. bunun yanında tabi en önemlisi işletim sisteminizin sağlıklı ve hatasız olduğuna emin olun.

emily_

Üye
Tepki
0
iŞLetim sistemin de sorun oLduğunu sanmıorm..En sağLıkLısı uzmanına danışmak oLacak sanırım.Wakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
uzman..... acaba kim olacak bu kategorideki kişi merak ettim. kolay gelsin dyorum yinede.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@emily_

eğer işler bizlerin "sanmalarıyla"olsaydı gerçekten bilgisayarlarımıza hiçbişey olmasdı:) bu arada bizim işimiz forumdaki üyelere yardımcı olmak;)onun için zaman konusunda teşekkür etmene gerek yok;);)

emily_

Üye
Tepki
0
exorcims en azından biLgisayarımı öLdürmeyecek biLgiLere sahibim :D sanmaktan kastım tewazuydu.. :D ya ben bu konunun bu kadar daLLanıp budakLanacağını biLseydım gerçekten sormazdım.Bu arada adobe uzmandan kastım; bu işin eğitimini aLan ya da weren, kendini geLiştiren , uzun süre üniwersiteLerde dirsekLerini çürüten insanLardan bahsediyorum..Sakın yanLış anLamayın ama gerçekten dawranış,sorguLayış şekiLLerinizi beğenmedim kaLdı ki beğenmek zorunda değiLim we siz de beğendirmek.Sadece ufak bir sorunun ne kadar uzadığını gördüm.Eğer ömrümüz oLursa daha çok payLaşımLarda buLacağz.İnsanLarı yermek eLeştirmek yada sırf cewap oLsun diye ön yargıyLa yakLaşmak hoş değiL..Exorcims gerçekten yardımcı oLmak istediğinizin farkındayım teşekkürüm nezaketten...:) iLk günden kendimi çok mu soğuttum sizden? :D

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
sanırım başardın.... sana ilk yazdığımda gelen mesaj varmı, hata veriyormu vs vs demek istedim ama bukada basit bir soruya bu şekilde yanıt vermem tabiki dallanıp budaklandırır.

gelelim uzman kısmına ever bunun uzmanları tabıkı olabilir ve bızde bunlardan biri olduğumuzu zaten düşünmesek size sorular sorup sorunu bulmaka anlamaya çalışmayız....

siz doktora gidince sanırım sadece ben hastayom beni tedavi et diyorsunuz.... oda sze sadece iki ilaç yazıp göneriyor galiba.

eğer buları düşürseniz ve hala bir çözüm bulamadıysanız, sorularınız yanıtlamak için burada mutlaka birisi seve seve yardımcı olacaktır. aksi halde boş yere siz de biz de vakit kaybetmeyelim. kolay gelsin.

Yukarı Alt