Soru: resme zarar vermeden nasıl kaldıra bilirm

BeTe

Üye
Tepki
4
mesela

forum simgesini resime zarar vermedn asıl kaldırabilirm

Tepki
100
böyle sonuçlarla karşılaşmamak için layerlerle çalışmanızı öneririm.
eğer çalışmanız layer ise layerin gözünü kapatabilir yada pencerenin hemen altındaki çöp tenekesine sürükleyip bırakabilirsiniz.

Tepki
6
neden onu oradan kaldirmak istiyorsun gecenlerde biri senin konunun alinti olabilecegini soylemisti. Aklima kotu kotu fikirler geliyor

Wish

Üye
Tepki
4
Umarım doğru anlamışımdır dediğini.
Sanırım baska resim üzerinde uygulicak dediği işlemi. Layırlar flatinli ise bu şekilde yapabilirsin.
Clone Stamp tol ( kopyala yapıştır ) ile yapabilirsin.Uygulamayı Yapıcagın imajda çok önemli.gerkli yerleri dekupe ederek seçili hale getirirsin ve sadece seçili alanda oynama yapabilirsin.

Tepki
100
@st_anger_turk

bak bende senin mesajdan alıntı yaptım.
her zaman kötü fikirler aklına gelmesin.
arkadaş alıp kullanacak herhalde.
ne var bunda paylaşım yeri değil mi :D:D:D

BeTe

Üye
Tepki
4
@st_anger_turk

ben onu örnek için koydum başka forunkini koysam reklam olacak ne geliyomus aklına

Tepki
6
Onu kaLdırman zor yani uğraşılırsa yapılır ama bence gerek yok emine_x4'ünde dediği gibi layerLer üstünde çalışmak daha iyi herhangi bir durum olunca layeri kapatabilir yada silebilirsin... koLay geLsin

Tepki
6
o zaman dursun o orda :D grafikerler.org diye dursun ne var yani :D

hepsini yneibastan yap zor degil file menusunden new documenti tikla temizlemekten daha kolay

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
eğer onu jpeg olarak kaydedilmişse ve psd olarak uzantısı elinde değilse, yani emine_x4'ün dediği gibi farklı layerlarda çalıştığın psd dosyası yoksa elinde kaldırman çok zor,resmi zedelersin

BeTe

Üye
Tepki
4
ben ps yeniyim şuan pek çok şeyi bilmiyorum forumdad kalıcı olmak istiyorum başka forumlarda bir kaç şey ekleyecem üslerinde reklamları war onun için

Yukarı Alt