Stajyer Grafiker - istanbul avrupa yakası

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
1
Ajansımıza girişimci, iletişim kabiliyeti yüksek, hızlı kavrayabilen, grup çalışmasına inanan ve gruba dahil olmaktan kaçınmayan, sorumluluk alabilen, pc-mac seven, grafik programlarına hakim veya bunu bir an önce yapabilecek stajyer grafiker aranmaktadır.

Ajansımız İstanbul, Beyoğlu’ndadır.
ilgilenenler özel mesaj gönderekek iletişim bilgilerimizi alabilirler.

Tepki
0
merhaba stajer grafikerlik veya yardımcı grafikerlik için başvurmak istiyorum.fax numaranızı atabilir misiniz?eğer açık görüşmeye çağırırsanız elimde örnek olabilecek kendi yapttığım çalışmalarım da var.ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden grafikerlik sertifikası aldım.liseden de grafik mezunuyum üniversiteden resim öğretmenliği mezunuyum.zaman zaman çeşitli ajanslarda sertifikamı almadan önce staj yapmışttım.birde 2004 yılında açık hava reklamcılığı üzerine bir ajanstta çalışttım.bildiğim programlar macromedia freehand mx,photosohop,coreldraw,Quarkxpress

Tepki
0
Merhaba, ben Hollandadan ogrenci
grafiker bolumunde okuyorum, 3 sene oluyor
6 ay staj gormek zorundayim, ve bunu istanbulda yapmak istiyorum
Mac' la calisiyorum, ve Adobe'in her programinla. Genelde Photoshopla, Indesignla ve Illustratorla .

Reyhan.

sukru

Üye
Tepki
0
iyi günler ben staj ve tecrübe amaçlı bir iş arıyorum para o kadar önemli deil bildi,ğim programlar photoshop freehan corel ve Illustrator lütfen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz tel:506 533 46 08

bünyamin

Üye
Tepki
0
Lisans mezunuyum. Grafik tasarım sertifikam var. Freehand , Photoshop , İllustrator , indesign , Quarkxpress kullanıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum. Acilen iş arıyorum.

Tepki
1
Merhaba, 2006 yılından beri grafik ile meşgulüm. İyi bildiğim Programlar; Freehand ve Photoshop. Illustrator ve Corel programlarıda benim için yardımcı programlar. Mac ve Pc kullanıcısıyım. Matbaa, Ajans ve bir kaç firmada çalıştım. Amacım Matbaa sektöründe iyi bir grafiker olmak ve mesleğimi iyi bilmek. Bunun için herşeye hazırım. Öğrenmeyi ve yardımlaşmayı çok seven biriyim. İş arıyorum. İlginize sunulur. 212 435 67 42

Tepki
0
DR.oktay duran anadolu matbaa meslek liseinde grafik ve fotoğrafçılık okuyorum yaz ve staj dönemi iş bulmaya çalışıyorum kendimi geliştirebilceğim bir iş arıyorum ilgilenirseniz sevinrim. İyi çalışmalar

bünyamin

Üye
Tepki
0
@derya erbay

merhaba.

özelden mesaj attım.
Lisans mezunuyum.Grafik tasarım eğitimi aldım.Photoshop , freehand ,illustrator , indesign , Quarkxpress programlarını kullanıyorum.Kendimi geliştirmek ve sizinle beraber çalışmak istiyorum.hem pc, hem mac ortamında çalışabilirim. gsm tel:05055292875
İlginize teşekkür ederim.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt