Stajyer Grafiker - istanbul avrupa yakası

Durum
Konu kapatılmıştır.

ibrahimesat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
merhabalar ben de lise 4 öğrencisiyim kendimi geliştiricek bir iş arıyorum grafikerlik üzerine işe alabilicek olan varsa pm atarsa memnun olurum

aysegul123

Üye
Tepki
0
istanbul avrupa yakasında 40 iş günü staj yapmam gerek.son bir haftada işlemleri halletmem lazım .photoshop ve free hand programlarını az dercede biliorum..zaten stajda bişeyler öğrenmek için değilmidir..yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar...2 yıllık grafik bölümü okuorum ilk yılım bitti derslerimde başarılıyım. bu yaz staj yeri yapmam şart seneye dikey geçiş düşünüorum çünkü...

Tepki
1
İstanbul bağcılarda yaşamakdayım, Adım /Soyadım:Hamit Kürklü
p.shop (iyi)
freehand(iyi)
quarkxpress(az)
office 2003 (iyi)
coral draw(az)
ayrıca pc operatörlüğümde vardım donanımdanda anlarım

İş deneyimlerim

Barkon ltd. E-ticaret p.shop

Necdet ozalit dijital baskı Copy center freehand,p.shop,office.corel draw
(Autocad sadece print out)
ay reklam reklam tabela corel draw

çetin ozalit dijital baskı Copy center freehand,p.shop

ajans deneyimi almak istiyorum.ve bunun için elimden geleni yapıcağımdan şüphe olmasın lütfen...

güvenilir,çevresiyle uyumlu,öğrenmeyi seven, çabuk öğrenme yeteneği olan biriyim. ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim...
kolay gelsin.

Arthemis

Üye
Tepki
0
Merhabalar, Kolay gelsin...
İş ilanınızla ilgileniyorum (hala gecerliyse). 1 yıllık iş deneyimim bulunmaktadır. Coreldraw iyi photoshop iyi freehand orta derece bilmekteyim. aynı zamanda Mactosh biliyorum. İş deneyimim bulunmaktadır. yeterli buLmyorum. kendimi geliştirebilecegim aynı zamanda calısacagım iş yerine faydalı olabilecegim bir yer aramaktayım. Avcılarda ikamet etmekteyim. iyi günler...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt