STILOFS ofis mobilyaları

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
bakalım buna neler gelecek :)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Mobilyaları hiç beğenmedim :) şaka bir yana, Gölgelerde hatalar var... Cam sehbanın altından yeşil bantın devam etmesi gerektiğini düşünüyorum... Keşke firma isminin üzerine görsel kullanmasaydın... Birde Firma ismini yukarıda dene derim ben... Eğer mümkünse aynı persfektiften çekilmiş görseller kulanman daha iyi olur... Zemine hafif bir krem verirsen işi zenginleştirmiş olursun... Yinede fena olmamış :) eline sağlık...

Tepki
5
Zemine özellikle krem ya da başka renk vermediniz sanırım camlı fotoğraftaki zemine uyum sağlasın diye, beyaz zaten iyi durmuş ama HAYALİN e geri kalan hususlarda katılıyorum.

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
ne yalan söylim bu kadar az hata ile kuttulacamı sanmıyodum :D yine ucuz yırttık :D teşekkür ederim arkadaşlar aslında eklenecek çalışmam çok ama ayıptır sölemesi utanıyorum :D bu işe başladım başlıyalı 4500 ün üzerinde afiş yaptım iyiki elektrikciliği bırakmışım :D

Tepki
6
4500 den fazla afis mi yaptin ?? :) helal valla

calismana gelince logoyu begendim eline saglik camin altinda gibi olsaydi lens felan kullanirsin belki kolay gelsin

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
@st_anger_turk

evet 4500 ün üzerine afiş yaptım hala daha yapıyorum teşekkür ederim ama logoyu beğenme çünkü onu ben yapmadım :D

Tepki
4
sizin memleketin afişlerini sen yapıyorsun heralde. Tabii dışarıdan da iş alıyorsundur illaki ama bayağı tecrübe sahibi olmuşsundur. Tebrikler çok göze batan bişey yok.

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
eklediğim işlerin adreslerine bakarsan genelde farklı bölgeler frelance dostum frelance :D

Imperatore

Üye
Tepki
2
Öncelikle Güzel çalışma ellerine sağlık,

Bir iki tane gözüme çarpan nokta var müsaadenle onları paylaşmak istiyorum :)

1-Görüntüler bana sanki biraz pixel'i yada doygunluğu düşük gibi geldi. (yada burda öyle görünüyor) Eğer Photoshop'ta yaptıysan, Curve veya Contrast gibi araçlarla bu sorunu halletsen daha ii olurmuş, çünkü bu kadar özverşli ve emek harcanmış çalışmaya göre görüntülerin pixel kalitesi biraz sönük kalmış.

2-Cam sehpa'nın alt-köşe kısmı ya kesilmiş yada sen onu aldığında öyleymiş ama o kesik biraz göze batıyor. O da (eğer Photoshop kullandıysan) Düzeltilebilecek bir eksik.

Bu küçük göz eksikleri dışında çok güzel bir çalışma olmuş, ellerine sağlık.. Başarılarının devamını dilerim... :)

Yukarı Alt