Şubat Ayı Grafikerler.org Logo Yarışması Sonuçları

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Şubat Ayı Grafikerler.org Logo yarışması'nın birincisi jüri üyelerimizden aldığı 23 puanla Ahmet ALTUN adlı üyemiz tarafından tasarlanan 4. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

İkinci seçilen logo tasarımı, toplam 19 puanla Erkan NEHİR'in 4. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Üçüncü seçilen logo tasarımı, toplam 18 puanla Dilek DOĞRUSÖZ'ün 3. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Not: Azzam adlı üyemizin yaptığı çalışmaların tamamı (Ç)alıntı olduğundan jüri üyeleri tarafından yarışmadan diskalifiye edildi.

Yarışmada yer alan jüri üyeleri;

Faruk ÇAĞLA
Günel AYVACI
Ozan Muhammet CANDAN
Ömer YILDIZ.

Dereceye giren yarışmacı arkadaşlarımızın, iletişim bilgilerini ve çalışmaların vektörel hallerini grafikerler @ live.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Sagat ve Ahmet Beyi tebrik ederim. Güzel çalışmalar.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Dereceye girmek ne güzel bir duygu imiş..:) Sayın sagat ve Sayın Erkan Bey'i tebrik ederim.. Forum için hayırlısı olsun.

Yarışmaya katılan, yorum yazan, değerli zamanlarını harcayıp çalışmaları değerlendiren sayın jüri üyelerine de sonsuz teşekkür ederim..

aspirin_00

Üye
Tepki
3
yarışmalar düzenlenirken o yarışmayla ilgili kurum ve 2. dereceden kişiler katılamıyor. burada ben logoyu veya başkalarını eleştirmek değilde dışarıdan bakan kişiler açısından baktığımda sitede yönetici olan arkadaşın 2. olduğu ve burada yanlı bir tavır algılanacağını düşünüyorum.
saygılar.
yarışmaya katılan emek harcayan herkesi tebrik ediyorum.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@aspirin_00
Yarışmada 1. seçilen logo SAGAT adlı üyeye ait. Ve bu üyenin sitede yönetici olduğunu sanmıyorum...
Ve 2. olan Ahmet bey'in yöneticilik vasfı sanırım yarışma bittikten sonra verildi yanlış hatırlamıyorsam.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
@Erkan_Nehir

yarışmadan sonra verildiğini kim se bilmez, insanları direk bu düşüncelere itebilir.
pardon 2. logo olanı kasdettim 1. logonun altını okuyunca 1. sandım

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
53
@aspirin_00
Siteyi takip eden ve konuları gözden geçiren herkes bilir yarışmadan sonra verildiğini.
Ahmet Bey ayın 16 sında yönetici olmuştur. Yarışma ise 10'unda sona ermiştir.
Grafikerler.org yönetimini ve ortamını bilen İnsanların bu düşünceye itileceğini sanmıyorum zira bu konuda bir tek siz mesaj yazmışsınız....

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@aspirin_00

Sayın aspirin_00 ;

Yarışma birincisi yönetici değildir.
Benden bahsediyorsanız ben ikinci olmuşum. Bunu da sizin gibi konuyu okuduğum zaman öğreniyorum. Yarışma kurallarını okursanız Admin haricinde herkesin katılabileceğini görürsünüz.
Siteye logo lazım ise illaki bunun yarışma ile tespit edileceği diye bir kural olmadığına göre siteye logo lazım ise yarışma yerine sizin de iddia ettiğiniz gibi herhangi bir yönetici kayrılırdı ve doğrudan ondan logoyu yapması istenirdi.. Böylece sayın aspirin_00 da gelip birinci olan kişi yöneticidir diye itham etmezdi..

Yarışmaya katıldığımda yönetici değildim.. Kayrılmış olsam birinci olurdum.. jürinin herhangi bir çekincesi yok çünki...

Ve ben dün akşam sonucu öğrenince hem sevindim hemde biraz tedirgin oldum.. Niçin tedirgin oldum.. Hatta Ömer Bey' e bundan bahsettim.. Mutlaka birisi çıkacak ''yönetici dereceye girmiş'' diyecek ve buna sitem edecek dedim.. Niçin böyle düşündüm.. Çünki hayat tecrübem, gidişatın böyle olduğunu millet olarak birbirimize güvenimizin kalmadığını bir kez daha kanıtlıyor.

Saygılarımla.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
foruma hayırlı olsun dereceye girenleri can-ı gönülden kutlarım

aspirin_00

Üye
Tepki
3
yanlış anlamadan dolayı özür dilerim
ilk mesajımda 1. ile 2. olan logoyu karıştırdım bunun için 2. mesajımda düzelttim.
bazen düşünüyorum ben mi yanlış yazdım yoksa mesajı okuyanlara mı aklımdaki düşünceyi aktaramıyorum bunu bir çok kez düşündüm.
şimdi kalkıpda bana ilk yazdığım mesajın analizi yaptırmayın arkadaşlar lütfen kapalı bir anlatımla sizlere anlatmadım mesajım tamamen empatik olarak aktardım. sizlerse nerelere çektiniz.
"
yarışmalar düzenlenirken o yarışmayla ilgili kurum ve 2. dereceden kişiler katılamıyor.
(yarışmanın katılım koşullarını okumadım okumaya gerek de duymadım sebep bu madde her yarışma için geçerli olduğu için. o yuzden bu cümleyi kullandım.)
burada ben logoyu veya başkalarını eleştirmek
değilde (eleştirmedim) dışarıdan bakan kişiler açısından baktığımda
(burada kendimi foruma yeni uğrayanlar açısından bakarak yorum yaptım foruma ziyaret edenlerden kesin birkişi bu düşünceye kapılacaktır. bunu illa buraya yazarak
anlatmasınada gerek yok)
sitede yönetici olan arkadaşın 2. olduğu ve burada yanlı bir tavır algılanacağını düşünüyorum.
(şahsi bir yargılama mı yaptım burada bu kadar alındınız, ben görüşümü dile getiriyorum bu sonuç bu duruma geleblir diye. siz nedense okları size saplamış gibi
hissederek bana karşı bu tutumda bulunduz. foruma bile görüş bildirmek nedense günah keçisine dönüyor.neyse siz kendi bildiğinizi okuyun.)
saygılar.
yarışmaya katılan emek harcayan herkesi tebrik ediyorum.
"
ahmet altun
Ve ben dün akşam sonucu öğrenince hem sevindim hemde biraz tedirgin oldum.. Niçin tedirgin oldum..
Hatta Ömer Bey' e bundan bahsettim.. Mutlaka birisi çıkacak ''yönetici dereceye girmiş''
diyecek ve buna sitem edecek dedim.. Niçin böyle düşündüm.. Çünki hayat tecrübem,
gidişatın böyle olduğunu millet olarak birbirimize güvenimizin kalmadığını bir kez daha kanıtlıyor. "
"
eğer bu mesaj bana dolaylı olarak sa şunu belirteyim "sitem" le "görüş açıklamanın" ne olduğunu bi araştırında o şekilde yazın.
bu açıklamam sizlere hala yetersiz geldiyse artık birşey demiyorum.

Yukarı Alt