"Süperman Öldü" çalışması

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Ve ayrıca ;

Burası Grafikerler.org. Burada bütün forumumuz olarak en dikkat ettiğimiz noktalardan biri 'Yazım - İmla Kuralları'dır. Büyük-Küçük herhangi bir yazım yanlışını gördüğümüzde bildiririz. Siz bunun eleştiri olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat forumumuzda denk gelmiş olmalısınız 'ki denk gelmediğinizden dolayı bunu eleştiri olarak kabul etmiyorsuz' yazım kuralları ile yapılmış binlerce eleştiriyle karşılaşırdınız ve bu eleştirileri yapanlar büyük üstadlarımızdır. Ben bilgilendirmeyi bir hak biliyorum. Biz bu forumda işleyişin düzenli olması için varız. Bizler Altın Üye sıfatını boş taşımıyoruz. Gördüklerimiz yanlışları her şekilde belirtiriz.

Hasan YILDIZ.

karakutu

Üye
Tepki
0
Hasan yıldız ortada bir yazım yanlışı yok altın üye sıfatını da boş taşıyorsunuz bunu da belirtmek isterim ve ısrarla avangart nedir sıfat nedir özel isimler nelerdir hangi şartlarda nasıl yazılırlar bence siz bunun bir araştırmasını yapın ondan sonra gelin beni eleştirin ( eleştirebildiğiniz kadar ve sizin eleştiri sandığın üslup ile ).

Eleştiri yapan yada yapacak kişiler eğer seninde dediğin gibi (sana göre ) büyük üstadların olsalardı tavrım yine aynı olurdu ve nedense senden başka takılan da yok bu konuya aynı zamanda konu içeriğinin çok alakasız bir şekilde ilerlemesine neden olan kişide sensin bunu da altını çizerek yazıyorum.

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Tamam Sayın Karakutu

Siz haklısınız. İyi Günler..

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
arkadaşlar o kadar güzel konulu çalışmalar dururken ,
kalkıp "superman " konusunun üzerine o kadar yazı yazılmasına bi anlam veremedim,
daha yapıcı ve zihin açıcı tasarım + yorumlara ihtiyacımız var diye düşünüyorum....

bu tip yazışmalar tasarımcıların kalitesini düşürüyor diye düşünüyorum,
bu tip yazıları bizlerle çalışan insanların okuduğunu düşünün, bence hoş bir durum
değil...

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Sedat Gül

Katılıyorum Sedat Bey. Son derece haklısınız.

karakutu

Üye
Tepki
0
@Sedat Gül

Sevgili Sedat GÜL;

Ticarı kaygılarınızı elbette anlıyorum fakat aramızda bir fark var bu çalışmanın sanatsal bir değeri yada güzel olup olmaması sizin bakış veya sizin "tasarım" anlayışınıza göre şekillenemez.

Bu yüzden çalışmanın değersiz olup olmadığı yada bir işe yarayıp yaramayacağı hususunda hataya ve birazda bencilliğe düşmüşsünüz.

size tavsiyem pop-art hakkında bilgi edinmeniz.

Yukarı Alt