süt kutusu çalışması

Ndesign

Üye
Tepki
51
bildiğiniz gibi ben inşaat sektöründeyim işim gereği türkiyenin farklı yerlerinde gittim ve hala gidiyorum kısmetse 3 gün içinde edirnedeyim neyse zamanım elverdikçe burada olup bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum ve can sıkıntısından meysüt diye bir ürün çıkardım umarım beğenirsiniz tamamen bir hayal ürünüdür mey süt canım sıkıldıkça bu tür çalışmalar yapıyorum sanırım 100, 110 gb olmuştur psd dosyaları ama şu aralar 3DSMAX ve Cinema 4d ye merak saldım umarım en kısa zamanda onlarıda öğreneceğim neyse gelelim çalışmaya acımaszıca eleştirin esenlikler :) her nekadar mey bir alkol firması olsada esti napalım :)

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
bu renk calışması ile daha çok süt tosu ya da krema paketi gibi olmuş. grafik işini meslek olarak edinmediğinizi göz önüne alırsak. her şeye rağmen takdir edilebilecek bir çalışma.

benim sadece önerim. her ne olursa olsun bir proje aşamasında bunların hepsini cok iyi tespit edip tasarımı o tespitler doğrultusunda yapalım.

mesela MEYSÜT ü ele alalım

1. doğayı çağrıştırmalı.
2. konumus süt, süt ise çocuklar için vazgeçilmez bir besin kaynağı.
3. sağlık unsurunu çağrıştırmalı
4. temiz olmalı
gibi

bu maddeleri kendimizce biraz daha çoğaltabiliriz. bu maddelere uygun materyalleri bir araya getirdiğimizde tasarım daha hoş olacaktır.

bakınız Pınar süt, mis süt, sek süt

Ndesign

Üye
Tepki
51
vay hocam tam bir grafiker azıyla konuştunuz teşekkür ederim bundan sonra olursa dediklerinizi dikkate alıcağım
artı bu ciddi bir iş olsaydı ona göre materyalları bulup daha başarılı bir iş çıkardı fakat dediğim gibi herhangi bir amaç gütmediği için pek ciddiye alınmamış ve eline ne geçtiyse kullanmış diyelim :)

Ndesign

Üye
Tepki
51
teşekkürler barış her türlü olumlu ve olumsuz görüşe saygımız vardır

Tepki
0
rica ederim ben olumsuz olmuş anlamından sölemek istemedim meyveli süt sevdiğim için bi an canım çekti

seelin

Üye
Tepki
0
gercekten süper ama mavi tonları olsymış daha iyimiş ama buda muzdan kaynaklanan tonlama ama gercekten cok beğendim eline sağlık...

Ndesign

Üye
Tepki
51
beğenmenize sevindim tşkler sizlerinde çalışmalarınızı görmek isterizz :)

Yukarı Alt