Tajima Pulse

serkans

Üye
Tepki
0
@Gökçe Coşkun

arkadaslar program bende mevcut merterde çalışıyorum ulaşabilirseniz programıda veririm temel bilgiyide veririm ayrıca burada sormak istediğiniz sorularınız varsa onlarada cevap veririm

Tepki
0
pulse'de 9mm pul üzerine 4 mm pul vurmak istiyorum bunu nasıl yapıcam? yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar

mesutkara

Üye
Tepki
1
Tajıma ah tajıma oyuncakçı dükkanı gibi baştan sona kadar okudum konuyu.
Ama tajıma 5 para etmez desenden az anlayan az çok makinada çalışmış nakış bilgisi olan tajımayı kullanmaz. En önemlisi çok hantal bir proğram .Özellik bakımından doyurucu gözüksede kullanıcıya istediğini vermez. Nakış deseni çizmek grafik çizmeye benzemez ekrandaki görüntü sizi yanıltmasın. Gerçekten proğrama ihtiyacı olan varsa yönlendirebilirim.

Tepki
0
Slm arkadaslar ben bu siteye yeni girdim ama nakis la ilgili herseyi biliyorum desen lazerden makinelerden olsun hepsi accuret4 avcum gibi biliyorum

Tepki
0
Arkadaşlar herkese merhaba,
Nakış desen üretme konusunda emekleme safhasında olan biri olarak yazıyorum.
Osmanlı tuğrası nakış desenine ihtiyacım var, yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Tepki
0
Tajima pulse kullanımını bilen arkadaşlar aranıyor . İrtibata geçelim iş arayanlar tajima pulse bilenler arasın 0 553 274 78 08

Yukarı Alt