Tanisalim

Tepki
59
Meraba Arkadaslar Baktim Emprime Bolumunde Boyle Bi Konu Yok Dedimki Bu Konuyuda Ben Aciyim Ben De Amprime Desencisiyim Ayni Zamanda Eski Birde Kalipci Kalipciligi Biraktigimdan Beri Desinatorluk Yapiyorum
Biraz Eksiklerim Olsada 4-3 Luk Sayilabilirim Eksiklerimi Gidermiye Calsiyorum Eminim Ki Bu Site Altinda Birlesirsek Ve Calsimalarimizi Paylasirsak Eminim Ki Hic Bi Desen Ci Calismalarini Paylasmak Istemez Ama Unutmayin Ki Kullanilmayan Esyalar Bir Gun Cope Atilmaya Mahkumdur Sizlerden Ricam Desenlerinizi Bilgisayarimin Altindaki Cope Atilmasindan Yana Degilim Acikcasi Bu Sitede Bir Arsiv Olusturalim Bizden Sonrakilerde Bu Clasimalri Bir Kaynak Olrak Kullansinlar Ve Eminim Ki Bunlarin Bize Bu Dunyada Degilse Bile Obur Dunyada Eminimki Bunlar Unutulmayacaktir Simdiden Tum Arkadaslarimizin Calsimalarinda Kolayliklar Dilerim:)

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
teşekkürler arkadaşım dediğin gibi arşivlerimizi paylaşalım ben zaten admn aracılıgı ile tüm arşivimi sizlerin paylaşımana sunmaya devam ediyorum artık sizlerinde somut bir adım atması gerekiyor

Tepki
59
ya benım daha katalog olusturmadım ama en kısa zamanda olusturacagım bu arada baskı bolum sorumlusu SuperTurkishMan tesekkur ederım lab kolorda hıc calsımamaıstım rgb yada cmyk dıgerlrını hıc denemeıstım
bana cok yararı oldu :;) ama calsıacagım bı desen vardı desencıye yolladılar:eek:

img393.imageshack.us/img393/4503/neset3tw2.jpg
:eek: bunu calısamadım desen burasuna yoladılar:D ya ama haklı degılmıyım bu kadarda bı ınsanın ustune gıdılmezkı:rolleyes:

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
haklısın arkadaşım ne diyeyim bu genel bir sorunumuzdur vitrinden foto cekip bunu çalış diolar yada dergilerde mankenlerin üzerlerindeki giysilerdeki desenleri kesip getiriyorlar 2 cm lik resim hiç birşey belli değil insan ne yapacağını şaşırıyor ama mecburi yapıyoruz bişeyler yüzde 50 hayal gücü yüzde 40 çizim ustalıgı yüzde 10 da sallamasyon yapılabilecek başka birşey yok cünkü

lityium

Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar umarım iyi çalışmalarınız olur bende sabırsızlıkla beklıyorum yenı çalışmalarınızı!!)))

ygmr87

Üye
Tepki
1
merhabalar arkadaslar bende daha yenı gırdım yanı çok da yenı degıl 4 ay oldu kesınlıkle kolay öğrenılcek bı meslek degıl bence hıc bişey bılmıyodum flok nedır su bazlı nedır hepsıne ılk defa gördum yavaş yavaş adapte oluyorum superturkıshman arkadasımız bu konuda gercekten usta olmus sagolsun :) bende eklemek ısterım ama lısanlı oldugu için yasak koyuyolar :(

Tepki
0
Merhaba sene 2001 den beridir ben bu desinatörlük yapıyorum baskıcı kalıpcı ve desen bürosunda aktif olarak çalsıtım şu anda da bi emprimede desinatör olarak çalsıyorum. Desen paylasımlarında 1e 1 paylasım yapmak isteyen arkdaş olursa karsılıklı paylaşabiliriz. Elimde çizilmiş binlerce den var fakat bi okadara daha ihtiyacım var. ilgilene olursa paslaşabiliriz. İyi çalışmalar

Yukarı Alt