Tanitim Brosür hazirlama

Durum
Konu kapatılmıştır.

Decomix

Üye
Tepki
0
Arkadaslar , Günes kolektörleri satan bir Müsteriye Brosuür hazirlanmaasi gerekiyor? Tasarim yapmak isteyen arkadaslar bana haber verebilir. Taabiki ücret isteklerinide bana bildirsinler... unutmadan söyleyim icerisi almanca olacak....

Brosür özellikleri
13 sayifalik bir brosür olmasi gerekiyor. A4 formatinda.....
Kapak sayifada günes veya Doga resimi olabilir.....son sayifada referenzler gelmesi lazim....

Decomix

Üye
Tepki
0
Arkadaslar, ilgilerinizden dolayi herkese tesekkür ederim, ustalar bize örnek calismalarinizi gönderin, Tekrarliyorum....13 sayifalik bir katalog olacak. ilk önce almanca yayinlanacak....daha sonra ingilizce yayinlanacak. uluslar arasi fuarda kullanilacak.

decomix@gmx.de mail atabilirsiniz. Simdiye kadar mail gönderen arkadaslara tesekkür ederiz... gelen her teklifi degerlendiriyoruz.
saygilarimla Arif Yilmaz

ADAMINbiri

Üye
Tepki
0
@Decomix

Arkadaşım öncelikle merhaba...

Öncelikle şunu belirteyim, 13 sayfalık katalog olmaz... ya 12 sayfa + Kapak (içli dışlı 4 sayfa) toplada 16 sayfa olur... yada 16 sayfa + Kapak (içli dışlı 4 sayfa) 20 sayfa olur... Çünkü bunlar forma usülü basılır... 16 sayfa bir formadır... 12 sayfa olursa, yarım forma + çeyrek forma olur...

Örnek çalışmalarınızı bize gönderin derken, yaptığımız herhangi bir kataloğun tüm sayfalarını mı demek istiyorsunuz... yani bir kataloğu pdf yapıp göndermemiz mi?... Böyle bir şeyin doğru olacağı kanısında değilim... Ancak şu olabilir... Herhangi bir arkadaşla ön anlaşma yapabilirseniz, bir yerde buluşursunuz, elindeki basılmış örnekleri gösterir size, hem kağıt kalitesi, hem koruyucu (selafon, lak, uv vb.) teknikleri üzerine anlaşabilirsiniz... Ayrıca tasarımların albenisinide bu şekilde görmeniz daha iyidir...

Şayet düşünürseniz

serkandere2002@hotmail.com

saygılar...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt