Terör eylemlerini protesto etmek için...

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şöyle birşey geldi aklıma herkes bildiği her şeyi döksün ve terörü protesto eden bi wallpaper çalışması çıkartalım ortaya daha sonra o resmi herkese dağıtalım ... Dağıtsak nolucak demeyin bizler grafikeriz yapabileceğimiz dağa çıkıp çatışmak olmadığına göre ( Gerçi niyeti bozdum en yakın zamanda askere gidicem...) onun için bi wallpaper çalışması yapalım dağıtım işini bana bırakın ben halledicem.. Çoğu sitede index olarak görücez bu resmi... Çoğu PC'de wallpaper olucak Lütfen biraz acele ve güzel birşeyler çıkartalım..

Saygılar...

C_a_K_a

Üye
Tepki
0
Düşünce İçin Saygılar Kanka Ben Wallpaper Yapımından Anlamam Ama Olabildiğince Yardım Yaparım ...

sMiLe

Üye
Tepki
0
Her günüm cenaze her günüm şehit
Bunların sebebi adi bir terörist
Uyan Türk evladı uyuma uyan
Otuz kupona alınmadı bu vatan
PKK’ya karşı bir damla bile olsa düşmanlığın varsa bu mesajı çevrimiçi olan herkse ilet
bu gece şehitlerimizin anısına tüm türkiyede eylem vardır satt 21:30 da ışıklar yanıp sondurlecektır

duygujum

Üye
Tepki
2
Tüm Şehitlerimizin Ruhuna Fatiha Suresini okuyalım.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُاهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَصِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالين

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
Tamam smilie buda güzel bir eylem.. Duygucum sende çok çok haklısın herkes en azından 1 fatiha okusa...

Ama benim dediğim gibi somut birşeyler yapalım Grafiker dünyası bu olaya çağrısız kalamaz elim boşaldığı anda yapıcam bi wallpaper...

hasann

Üye
Tepki
0
haklısın duygujum 1 dakikkalık saygı durusunda durmakla olmuyo.kesinlikle tum sehitlerimizin ruhuna herkes fatiha okusun.mekanları cennet olsun.

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
@hasann

Hasann hoşgeldin aramıza seni burda görmek sevindirdi:) piyasada bi scream bi sen :D forever vb :D

Yukarı Alt