Tıkalı Nozzle deliklerini açan kimyasal sıvı..

Tepki
1
İyi akşamlar,Elinde Konica (512,1024) ,(Xaar 126,128),Polaris ,Spectra Nova,(Epson Dx5,Dx7) kafaları olup Nozzle eksikliği yaşayanlar yada blok halinde kafa kesme sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilen solisyonla kafalarınız ilk gün ki gibi tertemiz ve sorunsuz olacaktır.soru ve görüşleriniz için benimle irtibata geçiniz.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Kafa tıkanıklık sorunu yaşıyoruz diyelim ki, ilanınız sıvı satışı mı? Kafaları size gönderiyoruz siz mi açıyorsunuz? Nozzle temizlendikten sonra %100 mü açık oluyor? İşlem ne kadar sürede tamamlanıyor? Temizleme işlemi için garanti veriyor musunuz? Kafa temizleme işlemi "özel bir sıvı" ile değil özel temizleme makinelerinde yapılır, siz makinede mi temizleyeceksiniz yoksa elde mi temizleyeceksiniz? Ücreti ne kadar olacak? Sadece kafa temizleme mi yoksa teknik servis hizmetiniz de var mı? ...

Tepki
1
1:Evet ilanım sıvı satışıdır.
2:Kafaları ister siz gönderin ister kimyasal sıvıyı siz alabilirsi iz nasıl kullanıldıgına dair içinde kullanma klavuzu mevcutdur.
3:Evet %100 nozzle delikleri açılıyor
4:işlem çok basit solvent yada sublime sıvısı sıkar gibi
5:Garanti veriyorum .
6:O dediginiz makına dan elimde mevcut ama ise yarar bi yönünü göremedim %5 oranında iyilesme saglıyor.Ben sadece kimyasal sıvı ile tıkalı nozzle deliklerini çözerek aktiv hale gelmesini sağlıyorum.
7:ücreti burda vermem dogru olmaz özelden mesaj atarsanız.
8:Evet teknik servis mevcutdur .

Tepki
0
İyi akşamlar,Elinde Konica (512,1024) ,(Xaar 126,128),Polaris ,Spectra Nova,(Epson Dx5,Dx7) kafaları olup Nozzle eksikliği yaşayanlar yada blok halinde kafa kesme sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilen solisyonla kafalarınız ilk gün ki gibi tertemiz ve sorunsuz olacaktır.soru ve görüşleriniz için benimle irtibata geçiniz.
kardeşım ısmım kayhan solusyon almak ıstıyorum tel 546450 4437 ararsanız beklıyorum

Yukarı Alt