Tüm Üyelerimizin Dikkatine !

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Kayıt
14 Ocak 2012
Mesaj
4.332
Tepki
1.051
Siz değerli üyelerimizin de bildiği gibi, Grafikerler.org gönüllü ve profesyonel katılım anlayışıyla bilgi alış-verişinde bulunulması amacıyla kurulmuştur.

Forum içerisinde ticari amaç güden paylaşımların yapılır olması, yönetim olarak yaptığımız incelemeler sonucunda tespit edilmiştir. Grafikerler.org ailesi olarak bu tarz girişim ve amaçların önüne geçebilmek için, 01 Haziran 2012 tarihi itibari ile;

Paylaşımlarda kullanılan Upload/Download sitelerinin bir çoğunun free servisi olmaması, bir çok üyemizin şikayetleriyle, paylaşımların bazılarının amacının dışında ticari bir izlenim sergilemektedir,
bu ve buna benzer durumların Forumumuz da yaşanmaması için; başta Rapidshare olmak üzere free servis sağlayıcılar kullanılarak yapılması, aksi bir tutumun halinde Forum Kuralları gereği yapılan paylaşımlar kaldıralacaktır.
Ticari kaygıları ortadan kaldırabilmek için; üyelerimizin, 24 saat zaman dilimi içerisinde en fazla 5 (beş) paylaşım yapabilme kısıtlamasını getirmiş bulunmaktayız.

Forum için yazılmış olan kurallar herkesin lehine olup, forumun seviyesini ve okunabilirliğini koruyup geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Bütün üyelerimizden, forum kurallarına uymak konusunda hassas olmasını, paylaşımlar konusunda yukarıda bahsedilen noktalara dikkat edilmesini, Hoşgörünün her yerde geçerli olduğunu, huzurlu bir toplum ve huzurlu bir forum için bu konuda hepimize görev düştüğünün altını bir kez daha çizmek isteriz.

Saygılarımızla

Grafikerler.org Yönetimi
 
Yukarı Alt