ÜCRETSİZ KARGO www.hdmatbaa.com

hdmatbaa

Üye
Tepki
0
Merhabalar;

Sevgili meslektaşlarımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yeni kampanyalar yapmaktayız.

İşte Türkiye'de ilk defa UCUZ TESLİMAT hizmetini başlatıyoruz İsterseniz 1000 Adet Kartvizit İsterseniz 5000 Adet Broşür fiyat listemizdeki ürünleri sizlere EN UCUZA gönderiyoruz....

HD MATBAA İle İlgili Tüm Bilgileri www.hdmatbaa.com adresinden inceleyebilirsiniz.

HD MATBAA KESİNLİKLE SADECE

REKLAM AJANSLARI, MATBAACILAR, GRAFİKERLER, REKLAM SEKTÖRÜ ŞİRKET VE ÇALIŞANLARINA HİZMET VERMEKTEDİR.

HD MATBAA;
DİĞER FİRMALAR GİBİ SON KULLANICIYA KESİNLİKLE İŞ YAPMAMAKTADIR.

Sitemizdeki fiyat listemiz şifrelidir. Lütfen şifre için bize ulaşın

C@GL@R

Üye
Tepki
3
Msn'den 3 farklı zamanda mesaj yazmama rağmen cevap alamadım.. Cevap alamıyorsam iş verip teslimatı nasıl alırım bilmiyorum.. :bann:

hdmatbaa

Üye
Tepki
0
@C@GL@R

Merhaba;

Bayilik ile ilgili sorular sürekli geldiğinden dolayı bu tarz sorulara cevap vermiyoruz bayilik görüşmeleri sadece matbaamıza gelerek görüşebilir....

C@GL@R

Üye
Tepki
3
@hdmatbaa

Mevcut 1 satırı msn'den de yazabilirdiniz :) Ayrıca cevap alabilseydim yeni açılan firmamızın kurumsal uygulamaları için fiyat ve fikir alacaktım.. Bu kişi sürekli neden msn'den mesaj atıyor diye düşünmeniz gerekirdi ;) Başka bi firma ile mecburi anlaşma sağlandı.. Amacım sadece benim eksik gördüğüm noktayı belirtmekti.. İyi çalışmalar..

nethizmet

Üye
Tepki
0
Dostum sana katılıyorum

Evet Kampanya yapmak güzel ama İcraat Yapmak dahada güzel sizleri icraata bekleriz Lafla peynir gemisi yürüse bir deniz yağda Babamdan gelirsize...

Lütfen Net Hizmet Net hizmet Başka bişi diil

Yukarı Alt