Ultimate Daredevil ve Elektra (Çizgi Roman)

Darkopal

Üye
Tepki
5
Sanırım çizgi roman konusunda en büyük eksiklik çoğu sayının İngilizce olması, ki bu husus pek çok insanı bu güzel uğraştan alıkoymakta. Türkçe'ye çevrilip yayınlanan çizgi roman sayısı, denizde damla misali oldukça kısıtlı. O yüzden meraklılarına biraz katkım olsun diyerek çizgi roman çevirilerine başladım. Ultimate Daredevil ve Elektra bu konudaki ilk çalışmam. Yani acemilik döneminin ilk meyvesi. 4 sayılık bu mini seriyi çevirirken, elimde düzgün bir kaynak ve font yoktu. Ancak zamanla bu sorunu da aştım. Şimdi sizleri Daredevil ve Elektra ile başbaşa bırakıyorum. ;)

ULTIMATE DAREDEVİL VE ELEKTRA #1

Ultimate Daredevil ve Elektra - 01 (Türkçe)

ULTIMATE DAREDEVİL VE ELEKTRA #2

Ultimate Daredevil ve Elektra - 02 (Türkçe)

ULTIMATE DAREDEVİL VE ELEKTRA #3

Ultimate Daredevil ve Elektra - 03 (Türkçe)

ULTIMATE DAREDEVİL VE ELEKTRA #4

Ultimate Daredevil ve Elektra - 04 (Türkçe)

Not : Yukarıdaki dosyaları yüklerken gözümden kaçan bir husus olmuş. İlk iki sayının kapakları orijinal haliyle yüklenmiş. Daha sonra yükler, linkleri de değiştiririm diye düşünmüştüm ama buna fırsatım olmadı. Aşağıdaki linklerden kapakları indirip WinRAR programını kullanarak eskileriyle değiştirirseniz, güzel bir seriye kavuşacaksınız. :)

Tepki
0
Bu linklerde silinmiş mediafiredan yükleyebilirsen ordakiler silinmiyor yanlış bilmiyorsam.

Yukarı Alt