ürün dergi kapağı

Wish

Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar. Bu bir firma için yapmış oldugum bi broşurmu desem dergimi desem.ortadan zımbalı 8 yapraklık bir işti .içindeki sayfalarda da sadece sattıkları ürünlerin resimleri konuldu. Müşterilere ürün örnekleri bulunması açısından.İç yapraklarının kaydı bir önceki çalıştıgım yerde kaldı.Kaydı bende olsa idi onuda sizlerle paylaşmak isterdim.
Yorumlarınızı bekliyorum.

[URL="http://img103.imageshack.us/my.php?image=kapak2js1.jpg"][/URL]

Tepki
6
ufak logolar kısmını yukarı doğru değilde daha farklı yan yana daha ufak bir şekilde sıralasaydın daha iyi olurdu bence, eline sağLık

Tepki
100
gayet kaliteli görseller kullanmışsınız.
yalnız anladığım kadarı ile bunlar ortadan mı kırılacak.
sol taraflar, kırımlı ise ve arkaya gelecekse sorun olmaz ama,
kırımlı değilse ve görüldüğü gibi olacaksa biraz boş kalmış.
sağ taraftaki doyuruculuğu sol tarafta bulamadım.
ellerinize sağlık.
iyi çalışmalar.

Wish

Üye
Tepki
4
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Bu derginin ön ve arka kapagı .Ortadan kıvrılacak.
arkada sadece adres bilgileri ve krokisi olmuş oluyor.Teşekkür ederim

xblack

Üye
Tepki
34
Sıkı çalışma olmuş eline sağlık. Eee neden olmasa bizim gruptan bizede bu yakışır.:)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Zemin ile görseller arasında persfektif sorunu var. görsellerin zemine çok iyi oturduğunu söyleyemem, markalar çok karışık görünüyor, belki aşağıda bir şerit içinde düzenlenseydi göz daha iyi algılardı.. Sağdaki logo ve bant şık olmuş eline sağlık. Fakat arka kapaktada yine bir karışıklık söz konusu... Bu arada küçük bir bilgi: hiçbir zaman logolar adres altında kullanılmaz... Yinede emek vermişsiniz elinize sağlık.

Wish

Üye
Tepki
4
Teşekkürler xblack...

Gerçekten yaaaaa.Bugune kadar ilk defa böle birşey yaptım ve en altta adres değil logolar varrr. Bu iş az adet olucaktı baskısı üzerinde çok durmaddım.ama bunuda hiç farketmemiştim.
Diğer açıklamaların içinde teşekkür ederim hayalin.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
bencede gayet başarılı bir çalışma. Görsellerin kalitesi gerçektende iyi ve kendinide açıkça belli ediyor. fon seçimi gayet başarılı. fakat ikinci çalışmada insanlar uçuyor gibi bir izlenim var. keşke birde zemin ayarlansaydı. eline, emeğine sağlık.

HASHUS

Üye
Tepki
0
bence kırım larını koyarak gosterımde bulunursan cook ıı olur bunun yanıda logoları bende ECZANE yazısı gb degılde alanı daha ıı kullanımla ıı bı dagıtımla buluna bılırsım gorselller gercekten guzel
BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM

xblack

Üye
Tepki
34
@wish

Aslında tasarımlarda evrim değiştiriyor. Örneğin kartvizitte adres yazarken ince ve düz yazı kullanılır. Bunun sebebi tipo baskı yaparken tırnaklı yazıların içleri dolmaktaydı. Bu da görünümü bozmakta. Bu sebepten bu bir kural gibi gözükür ama dediğim gibi teknolojinin gelişim ile bazı kurallarda değişime gitmiştir. Artık tasarım yapan arkadaşlar biraz uçuk kaçık tasarımlara yöneldi ve tamamen görsel çalışmalar. Göze hitap eden tasarımlar. Teşekkür ederim.

@HASHUS

Lütfen mesaj yazarken büyük harf kullanmayınız.

Yukarı Alt