Üye isim değişikliği ile ilgili düzenleme... Önemlidir...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Grafikerler.org Forum Yönetimi olarak aldığımız kararlar neticesinde,
Değerli üyelerimiz, çalışmalarınız, bilgileriniz, paylaşımlarınız kadar isminizin de öne çıkabilmesi için; rumuz, nick içerikli üye isimlerinizin bir kereye mahsus gerçek isimleriyle değiştirilme hakkını getirmiş bulunmaktayız.

İsim değişikliği için bu konu altında, isim değişikliği talebinde bulunulabilir veya yöneticilere özel mesaj yolu ile ulaşmaları halinde gerçekleşecektir.

İsim değişikliği talebinde bulunan üyenin işlemi yaklaşık 2 iş günü içerisinde yerine getirilecektir.

Bu sayede, sizlerin emekleriyle oluşan tasarımlarınız gerçek isimlerinizle öne çıkması ve en önemlisi size ait olması sağlanacaktır.

Tüm üyelerimize faydalı olması dileğiyle,
iyi forumlar...

Grafikerler.org yönetimi

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Serkan YANIKSES

burnaudio olan kullanıcı isminiz, isteğiniz üzere Serkan YANIKSES olarak değiştirilmiştir.
iyi forumlar...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Fatih AKSOY

likable olan kullanıcı isminiz, isteğiniz üzere Fatih AKSOY olarak değiştirilmiştir.

iyi forumlar...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Güzel bir uygulama, tasarımcılara rumuz, nick olayını yakıştıramıyorum...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Sedat Gül

Umarım tasarımcılarımız bu fırsatı değerlendirirler.

Tepki
2
Teşekkür ederim daha asaletli oldu böyle :) likable >> Fatih AKSOY

Çocukluktan gelen bir rumuz işte 7, 8 yıldır kullanıyorum her foruma ilk ziyaretimde klasik kayıt rumuzum buradada iş görmek maksadı ile üye olmuştum sonra fark ettimki benim için değerli, faydalı bir forum böyle bir fırsatı da kaçırmak istemedim.Teşekkürler.:grafikerler:

Not: Bu arada konuyu Sosyal Medyadan gördüm sosyal medyadan takip etmeninde ayrıca farkı fırsatlar kaçırılmıyor.:)

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Bu güzel uygulamayı düşünen ve uygulayan herkese çok teşekkür ederim.

Forum adına faydalı olması dileğiyle...

Yukarı Alt