Virtual PC 2007 Kurulumu - İşletim sistemi üzerine sorunsuz birden fazla sistem kurm

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
@makroeko

sisteminizde 1 gb ram varmış . Yukarda belirttiğim ölçülerde kurulum yaparken kurmaya çalıştığınız sanal xp ye ne kadar ram ayırdınız. Onada 512 ayırıp sisteminize 512 kaldıysa kurulum yaparken yavaşlaması normal. virtual pc özellikler ekranında ram miktarını 128 e alıp bi deneyin ki sisteminize daha fazla ram kalsın. Ve ondan sonra kurulumu başlatın ve biraz sabırlı olun. Yok yine kurmadı ise ve yukardaki yönergelere göre kurulum yapıyorsanız ( bildiğiniz xp kurulumu gibi) ozaman cd nizde bir problem olabilir . Çizik yada cd ye çekilirken eksik çekilme yapılmıştır.Ayrıca söylemiş olduğunuz parçaların windows 7 driver ı olmaya bilir. Çünkü win 7 yeni bir sistem . Eğer üretici firma çıkartmadı ise vista driver ını indiirip bi deneyin.

kahramu

Üye
Tepki
2
Çok teşekkür ederim benim için çok yararlı oldu ben de düşünüyodum xp yüklü 7 yi nasıl kuracağım diye
teşekkürler..

abdullah55

Üye
Tepki
0
abdullah bey benim bilgisayarım da86 bit win 7 kurulu virtual pc yede aynı işletim sistemini kurdum fakat kurduğum sanal pc ye program yükleyemiyorum cevap veririseniz sevinirim tşk

Yukarı Alt