WEB Site nasıl açılır yardımm

hartgeqkn

Üye
Tepki
0
.com adlı site nasıl açılır bilgilendirirmisiniz.?

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
1.öncelikle bir domein almalısınız ( web sitesi adı, DNS leri hosting hizmetine yönlendirmelisiniz)
2.hosting hizmeti almalısınız ( web sitesinin yayını ve e-mail hesapları kullanmak için)
3.web tasarım yaptırmalısınız ( yapılan web sitesi hosting hizmetine aktarmalı yayınlamalısınız)

özet olarak web sitesi açmak böyle birşey isterseniz yardımcı olabilirim
ücreti olarak tabiiki :))

hartgeqkn

Üye
Tepki
0
Ben öğrenmek istiyorum mesela sen bana parayla yapacan
bende meslek gibi öğrenmek istiyorumm???

futurist

Üye
Tepki
9
webmaster sorunlar kısmında" bilgisayarı tanımayana web tasarımı" yazısında yazdım okuyabilirsin

eko3742

Üye
Tepki
0
ben de kurmak istiyorum internet sitesi ama radyo programım için kuracağım yapmam gerekenleri az cok biliyorum bi özetleyebilir misiniz?ve diyelim domain,hosting ve radyo hostingi aldım bunları nasıl birleştirecegim ve nasıl radyo
kuracagım siteme biraz tasarladım ama radyo nasıl kurulacak nasıl konusacagım bir yardımcı olur musunuz... :D

Lyonnais

Üye
Tepki
0
Merhaba;
Öğrenmek istiyorsunuzdur ona şüphe yok fakat bu iş göründüğü kadar basit değil.
Ciddi bir eğitim süreci, sonrasında ciddi bir deneyim süreci ister. Bu yapamazsınız anlamına gelmiyor tabi ki; zaman ve azim en önemli özellikleri bu işin.
Bahsettiğiniz tarzda bir web sitesi çok zor olmaz ama amatör olur ilk etapta. Bunun için alan adı ve hostinginizi satın alırken trafik ( site ile kullanıcı arasındaki veri alışverişi limiti) ölçüsüne dikkat etmelisiniz. Bu işi hiç bilmediğinizi düşünerek internette biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum. Yok eğer bu işi profesyonellere bırakayım ben öğrenene kadar diyorsanız ki doğru seçim bu olacaktır (o başka! :)).

Yukarı Alt