Web Tasarım Eğitiminde Aradıklarınız?

Tepki
4
Merhaba Arkadaşlar, İnternet üzerinde gerek paylaşım sitelerinde gerekse satış yapan sitelerde Görsel Eğitim Setleri görüyoruz. Herkes kendini geliştirmek için bunları izliyor. Bazıları çok kötü oluyor bazıları iyi oluyor fakat değinilmeyen noktalar var.

Sizlerle, önceden izlemiş olduğunuz veya Bir Web Tasarım Eğitim Setinde aradıklarınız nelerdir? sorusuna cevaplar vermenizi istiyorum. Bunun eşliğinde bir proje hazırlamak istiyorum. Katkılarınızı esirgemeyin...

hgumus

Üye
Tepki
0
Öncelikle hangi yazılımlar ile ne tür işlerin yapılabileceği, bence web tasarımı yani web sayfa yapma işinde en büyük etmen görsel tasarım zaten Programla dilleri olsun HTML olsun daha basit öğreniliğ uygulamaya geçiliebiliyor. Ama müşteriyi memnun edebilmek için ne kadar iyi kod yazdığınız değil, Ne kadar görsel etkiye sahip web sitesi yaptığınız önemli, yani benim için öncelik Web için görsel tasarım derslerinin ağırlıkta olmasıdır... mesela butonlara ışık efektlerinin yapılması arka fonların tasarlanması logonun konumu vs. gibi hatta örnek bir site yapımıından başlayabilirsiniz ama kapsamlı bir site olmalı...

Şimdiden böyle bir düşünceniz olduğu için teşekkürler Muhammed bey..

Tepki
4
@hgumus

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Anlatımda yapacağım tasarım hem görsellik olarak hemde kullanış açısından çok farklı olacak. herşeyi ayrıntıları ve püf noktaları ile değerlendireceğim. Artık klasikleşen web arayüzlerini bir kenara bırakıp daha farklı ve ilginç web arayüzlerini hazırlayacağız.

Yukarı Alt