Webmaster eğitimi hakkında

Emrah Bay

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar

Adım Emrah 26 yaşındayım. Bilge Adam Grafik Tasarım eğitimi aldım Adobe serisi programlara hakim sayılırım henüz burada paylaşmadığım grafik ve web tasarımlarım var. Kendimi özellikle web site tasarlarma ve webmasterlık tarafında geliştirmek istiyorum. Özellikle webmaster tarafı css xhtml xml php yada asp gibi konularda eğitimi olan arkadaşlardan ücreti mukabilinde eğitim almak istiyorum, tabi uygun ücret talep ederseniz sevinirim :) Anadolu yakası Kartal'da oturuyorum. Notebook ve Macbook 'um var . Notebook'ta CS5 yuklu. Mac'te henuz yok. Eğitim vermek isteyen arkadasların mail yolu ile ulaşması iletişim konusunda kopukluk yaşanmamasını sağlayacaktır. Eğer eğitim ve fiyatta anlaşırsak daha rahat iletişim için GSM paylaşacağım. Maalesef kendi evimde çalışma imkanımız olmayacak. Ve lütfen şu kursa gitseydin bu kadar ücret talep ederlerdi diye fiyat belirlemeyin, o durumda zaten o kurslardan eğitim alırdım, kurs eğitimi aldığım için boşa geçen zamanın ne kadar çok olduğunu biliyorum. O nedenle sonuç odaklı çalışmak ve vakit kaybetmek istemiyorum.

Eğitimden beklentim.

- Kendi tasarlamış olduğum web sitelerini kodlayabilmek ve gerekirse admin panelını oluşturabilmek.
- Sitelerime hareket kabiliyeti getirmek. Slider JQuery gibi

mail adresim : emrah.bay@hotmail.com

İgilenen arkadaşlara şimdiden Tşkler.

Yukarı Alt