wordden Corele Aktarım Acil Yardım..!!

Tepki
0
beyler bn okadar urastim sitede olanlarıda yaptım ama olmadı bazı kelimeler fln corele gecmedi lütfen siz yardım ederseniz sevinirm konunun acil olması lazm ole bekledi elimizde

dosyayı worrden corele alınca rapidsharede uploadlayın yeter linki koysanız yeter simdiden sağoln

Word Linki:http://rapidshare.com/files/147486089/ABANA_GAZETES__304_-45.SAYI.doc.html

Corel Linki: Bekleniyor...!!

Tepki
10
Bilgisayarınızda Acrobat Reader var ise word programındaki metni PDF formatına çevirin. Daha sonra corele import edebilirsiniz.

Tepki
0
beyler bn uraştım bi kere yaptım tüm yazılar soru işaretli cıktı bi yaptım "ı" ve "ş" harfleri soru işaretli cıqtı

Tepki
0
konu acılmıs ama benim için genede yanıt olmadı elimdeki metinde 40-50 sayfalık bir metin ve bu metinde ingilizce türkce ve farsca tercümeler mevcut copy-past çözüm değil dil desteginide sagladım amam buda yeniden yazmayı gerektiriyor yazının üzerinde değişiklikler olacagı için convert de edemiyorum sadece pdf gecisi saglayıp corelde actım ama bu seferde ilk satır haricindeki diger ingilizce tercüme olan kısımların hepsi okunmayacak hale geldi şaşırtıcı olan farsca olan bölümleri düzgün atmıs olması bunun için bana yardım edecek olan varsa cok mutlu olacagım uzun bir süredir ugrasıyorum (bu arada farsca bilmiyorum tercümeyi hazırlayan kişide corel bilmiyormus ve yeniden corelde yazma imkanı bulamıyorus cok sayfalı bir döküman) şimdien tesekkür ederim.

Yukarı Alt