Yanliş icra işlemi

dsukru

Üye
Tepki
0
Benim bir akrabam çok borcu olduğu için dükkanı nı kapattı ve kendi adına açamayacağı için Başka bir yerde benim adıma bir dükkan açtı. Bu dükkanda kendiyle ilgili hiç bir şey yok, yani ne vergi levhası ne kira sözleşmesi falan filan. Her şey benim üzerime vergi levhası,yazarkasa fişi,Kira Sözleşmesi,resmi gazetede yayınlanan belge(resmi gazete)... yani herşey. Ama sadece eski işyerinin adını değiştirmedik onun içinde işyerinin isminin başına "YENİ" KOYDUK. Buna rağmen nasıl oluyor ediyorsa 3 defa bahsettiğim akrabanın alacaklıları buraya İCRA'ya geliyor. Tebligat falan da yok. Eğer Tebligat olsa zaten almıcaz burda öyle biri yok diye. Burdaki malları yazıp yedi emin olarak bırakıp gittiler. İlk gelende malları götürmeyi tercih etti. İstihkak da bulunduk. Yani DİYECEĞİM O Kİ YAPTIK BUNLARIN BURAYA GİRMELERİ DAHİ YASAL MI SONUÇTA BAŞKA BİRİNİN BORCU,İKİNCİ SORUM DA MAHKEME NASIL BİR KARAR VERİR BELGE ÜZERİNDE YASAL SAHİBİ KİMSE ONA GÖRE BİR KARAR MI VERİR YOKSA, YOKSA HİÇ BİR BELGEYİ KABUL ETMEYİP RESMİ BELGELERİ ÇİĞNEYİP ORGANİK BAĞLANTISI VARDIR İCRANIN DEVAMINA MI DER? EĞER OLUMSUZ BİR KARAR ÇIKARSA BUNDAN SONRA GELEN BAŞKASININ HER BORCU BANA MI KALMIŞ OLUYOR. YADA OLUMLU ÇIKITĞINDAN İCRANIN DURDURULMASINA İBRASİNİ BUNDAN SONRA GELECEK HER İCRA MEMURUNA GÖSTERİP MAHKEME BURANIN BENİM OLDUĞUNA KANAAT GETİRMİŞTİR BU KARARLA İCRA MEMURU OLARAK İCRAYA KABİL YER DEĞİLDİR DEMESİ GEREKİR Mİ?LÜTFEN CEVABINIZI BEKLİYORUM SAYGI VE SEVGİLERİMLE...

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Geçmiş olsun, ancak sorunuza burada geç yanıt alabilirsiniz. Sorununuzu hukuki.net forumlarında dile getirseniz avukatlar bu konuda size aydınlatıcı bilgi vereceklerdir.

Yukarı Alt