yardım edermisiniz?

kılık

Üye
Tepki
0
Corel 12 hakkında bana bilgi verin lütfen!Yarın bu konu hakkında iş için başvurduğum şirkette deneme süresi için 2 gün tanıyorlar.Corel draw hakkında hiç bir bilgim yoktu,int netten biraz izledim...Ne yapaıcam bilmiyom arkadaşlar.Bu program hakkında bilgisi olup bana bu programı çabuk öğrenmem konusunda bi fikri olan yazsın,çok memnun olurum.
Bu programla tşörtlerin üzerlerine taş dizaynı yapıyorlar.Diyelim taşın büyüklüğü 4 mm lik ise ona göre dizayn ediyorlar..Valla açıkçası bilmiyorum,dananın kuyruğu yarın kopacak.
Herkese sevgiler...

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sayın kılık
hem foruma hem de özel mesajınıza açıklamalarda bulundum hangisini önce okursanız. forumu inceleseydiniz bütün sorularınızın karşılığını bulurdunuz armut piş ağzıma düşle olmaz en azından sayfaların en altlarında dersler vardı girseydiniz sıfırdan corel 12 derslerini görürdünüz
neyse bundan sonrasına bakalım sana özel olarak ders verir en kısa zamanda öğretirim özel derken ücretli falan değil bişeyler öğrendiğini hissettiğinde sizin gibi öğrenmek isteyenlere bu ortamı sağlayan grafikerler.org ailesi ve bana Allah razı olsun dersin ödeşiriz telefonu özel mesajına atıyorum. iyi akşamlar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Valla merak etmeden duramadım madem ki Corel (Draw) bilmiyorsunuz neden Corel'le ilgili bir işe başvuruyorsunuz? Corel dediğin 3-5 dakikada bak bu kare, bu yuvarlak çizer demekle olmaz ki ...

Yukarı Alt