Yardımcı olur musunuz?

nehire

Üye
Tepki
0
Merhaba,ben yeni katıldım aranıza ve yeni öğreniyorum baskı desenini.Lab desenleri yapabiliyorum fakat bu tarz deseni nasıl yapabilirim bunun yapılışını açıklar mısınız?

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
resmi çok küçük koymuşsunuz pek bi ayrıntı görünmüyor, empirme konusunda bilgim fazla olmadığını da göz önüne alacağınızı umarak söylemek isterim...

photoshopta bu tarz bir tasarım yapabilirsiniz bunun icin farklı kanallara objelerinizi oluşturup renk ayrımını yapabilirsiniz.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
evet resminiz cok ufak sanırım bu desende eskitme var eskitmeli desenlerde eskitme(silik yıpranmış görüntüsü) oradaki yazıları lab bi sekilde yaparsınız ve daha sonra üzerine eskitme atıp (brush ile yada elinizdeki hazır eskitmelerden) bu lab alandan silebilirsiniz böylece deseniniz oradaki gibi olacaktır iyi çalışmalar dilerim

Tepki
0
eğer lap deseni yapa biliyorsan bunu çok rahat yapman lazım sadece tram havası veren

nehire

Üye
Tepki
0
Bende tram vermeyi bilmiyorum,eğer sizde tram havası verilmiş desen varsa gönderebilir misiniz?(PSD olarak)

nehire

Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim fakat çok olmazsam eğer tramlı desenlerden psd olarak gönderebilir misiniz?

nehire

Üye
Tepki
0
Hemen inceliyorum,çok teşekkür ederim ,sizede iyi çalışmalar...

Yukarı Alt