Yarın Geç Olmadan Anla Dünü

frozen

Üye
Tepki
0
Yarın Geç Olmadan Anla Dünü

frozen

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ilk yüklediğim görsel macte yapıldı resimdeki hatalar ekra sorunundan dolayı gözükmüyordu elimden geldiği kadar düzeltip tekrar yükledim yönetim ilk mesajdaki görseli silip bunu ekleyebilirse sorun kalmıycaktır şimdideden teşekkürler

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
İsteginiz üzere ikinci yüklediğiniz çalışmayı birinci mesajınıza ekledim.. Başarılar.

frozen

Üye
Tepki
0
teşekkür ederim ekran kalibrasyon sorunu olunca böyle oldu baskı ağırlıklı çalışıyorum ve macintosta bu sorunu göremedim gayet düzgün gördüm ekranımda ve pc başına geçince açıkcası şaşkınlığımı gizleyemedim istediğim gibi düzeltemesemde tam dosyalar şirkette olduğu için üzerinden bişeyler yaptım umarım bişeyler çıkıcaktır

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba;
Çalışmanıza şöyle bir baktım, arka planda farklı renkler denediniz mi? Bu şekilde sanki yas varmış gibi geldi bana. Siyah arka plan üzerine kırmızı font...
Arka planda farklı renkler denemelisiniz derim. Belki daha aydınlık bir renk ha?
Sol aşağıdaki küçük logo yeterli bence, büyük logoya gerek yok.
Bu arada bir şeyi farkettiniz mi ? Bir en üstteki tekerlekli sandalye görseline bakın bir de en aşağıdaki büyük logo olan G ye, birbirlerine ne kadar çok benziyorlar değil mi :) Yukarda oturan adam logo olan G içinde otursa hani?
Son olarak olmazsa olmaz diyebileceğimiz dil kurallarında dikkatinizden kaçan ayrıntılar olmuş sanırım. Mesela "mi,mı" kendinden önceki ekten her zaman ayrı yazılır, sonra bağlaç olan "de,da" yine asla ek almaz ve ayrı yazılırlar. Bunları da bir düzeltme şansımız varsa yine yerinde olur.
Kullandığınız görsel ise çok anlamlı, o size ait ise sizi tebrik ederim.
iyi çalışmalar.

frozen

Üye
Tepki
0
Hocam baya güzel incelemişsin iş ortamında yemek molasında yaptım acıkcası pek incelemeye fırsatım bile olmadı o yüzden böyle oldu siyah kırmızı vazgeçilmezimdir aslında denedim desem yalan olur gri bir zeminde olurdu aslında am denk geldi böyle yaptım imla hataları olabilir sözlerin bir kısmını o an yazdım aklımdan aceleyle hem yemeğe yetiştim hem bunu yaptım kusur varsa affola :)

Yorumlarınız için sağolun

Yukarı Alt