Yarışma için afiş

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
:) Estağfirullah

O kadar da teknik bir konu değil bu. "Tam pazarcı işi gibi oldu", Ya da "90'lardan kalma mı bu?" soruları hayat kurtarıyor arada deneyiniz.

Başarılar.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@GürhanErkal

"Tam pazarcı işi gibi oldu" iyiymiş... :)

Tabi çok teknik bir iş değildir dediğiniz gibi ama ben artık bir şeyler demekten sıkıldığım için... Bir önceki mesajda da sıkıntılarımdan ötürü galiba o kadar uzun yazmışım... :)

Örneğin; bi keresinde adı lazım değil bi üniversitemize bir iş yapıyordum. Logonun rengini değiştirmemi söylediler itiraz ettim değiştirmem, yapmam falan ama nasıl ısrarcılar neredeyse dekanı, rektörü arayacaklar değiştirmek için izin veriyor musunuz diye. Neyse logonun neden rengini değiştiremeyiz anlattım yaa bu sefer de logo type'ın rengini değiştirdiler bi 10 dakika da bunun için kavga bıktım ve değiştirdim. Bunun gibi olaylar günde en az 2 kere başıma geliyor. Tartışmaktan iş yapamıyorum...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Ve bu son düzeltmelerden sonra artık bitmesini umduğum, beklediğim, istediğim afişin son hali.

Gürhan Bey'in önerilerini de dikkate alarak sans serif fonttan vazgeçip serif-li bir font kullandım...

BUYRUN.... Değerleri yorumlarınıza... :)

Dosyalar

Yukarı Alt