yeni bir çalışmadan sonra tekrar sizinle..

Tepki
31
serdar biye siteye girdim dolaştım elinize sağlık baya emek vermişsiniz
alttaki halı deseneiyle mavi tonlar pek uyuşmamış ikisinden biri değişmesi gerektiğini düşünüyorum

saygılar

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Elinize sağlık Serdar Bey. Bu konuyu daha önce 29.12.2008 tarihinde

https://www.grafikerler.org/sitenizi-tanitin-yeni-sitelerden-haberler/9240-onerilerinize-ihtiyacim-var.html

adresine açmıştınız. Orada nacizane bir kaç yorumum olmuştu. Şimdide nacizane bir kaç yorum yapmak istiyorum.

**Atatürk Köşesi menüsüne tıklanıldığı zaman açılan pop-up menü flash ın altına geliyor.

**Ortadaki flash çerçeve kalınlığı 1 olabilir yada bir televizyon yada sinema şeridi konsaydı ve flash içerisinde olsaydı daha da göze batıcı ve hoş olabilirdi.

**Ana menünün olduğu yerdeki açık mavi arka planı kaldır. Çünkü menüler lacivert zaten. Bir daha arka plan koyma beyaz yap.
**Menülerin üzerine gelindiği zaman zamin beyaz oluyor . bunun yerine başka bir renkte konunabilir
**Kurumsal başlıklı çerçevede arka plan kullanmışsın ama text lerin olduğu yerde yine halı renginde bir arka plan kullanmışsın . Birde fare ile üzerine gelindiğinde değişen arka plan efekti kullanmışsın.
**Arkaplandaki halı desenini tamemn kaldır. Okul sitesine uymuyor bence.
**Ortadaki haberler arasında ayırıcı bir line(çizgi) yok. Bu bölümün tablo genişliğini 1 yap. ve açık koyu kenarlık kullanarak biraz güzelleştir.

**Bir yazının devamını oku dediğinde gelensayfada resimler falan var. Resimleri orjinal boyutlarında koyduğun için altta ve sağda kaydırma çubukları çıkıyor. Resimlerin boyutlarını küçültüp üzerine tıklayınca açılacak şekilde yapabilirsin.

**En alttaki logoların olduğu tablonun arka planı farklı . Hoş durmuyor.

**Yine daha önceki konudada sölediğim gibi aşağıdaki gibi birşey yapmanı yada milli eğitim bakanlığının yayınlamış olduğu template ler üzerinden bişiler yapmanı öneririm.

Yukarı Alt