Yeni Hayat Hastanesi III Afiş Tasarımı

mr.grafik

Üye
Tepki
0
Sanırım biraz daha çalışmaya ihtiyaç var....Afişe genel olarak baktıgımda bana fikir olarak piknige giden insanların eglenmesi gibi geldi daha farklı düşünebilirsiniz teşekkürler iyi çalışmalar

Tepki
5
@mr.grafik

dostum sana söyleyecek söz bulamıyorum iki çiçek yeşillik görünce piknik mi geliyor hemen aklına oda iyiymiş :) sağol yorumun için

mr.grafik

Üye
Tepki
0
Sizde sagolun yorumlar ve görüşler paylaşıldıkça güzelleşir sizin bitirdiginiz bölüm neydi bu arada grafik tasarım adına teşekkürler...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
@mr.grafik

Güzel işler çıkarmak için grafikle ilgili bir bölüm bitirmek şart mıdır ? Bu sorunun amacı ne anlayamadım. Siz ne okdunuz madem bizde size soralım...

mr.grafik

Üye
Tepki
0
@Kerim ÖKSÜZ

Ben çok fazla tartışmaya girmeyi sevmeyen biriyim fakat sizin sorunuza en güzel cevabı şöyle verebilirim siz doktor degilsiniz o zaman ameliyathaneye girinde bir hastayı ameliyat ediniz..
siz amelyat ın nasıl yapıldıgını bilseniz bile kimse sizi o odaya sokup hastayı amelyat etmenizi beklemez ayrıca istemez mesela okul okuyup okumamakta degil ayrıca Altın üyelik varnış sitede bununla ilgili bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Doktorluk mesleği üzerine alınan eğitimden bahsetmiyoruz konumuz doktorluk değil burası da doktorlar.org değil Mevzu grafikerlik.

kıyas ettiğiniz meslek eğitimle insanların biryerlere gelebildiği bir meslek ancak grafikerlik yetenek işi, göz işidir.

Mesele okul okuyup okumamam değil demişsiniz doğru... Grafik tasarım bölümlerini bitirip sanatkar olan insanlar da var, çalışmaları vasat sınırını aşamayanlar da... ama alaylı olup da sanatkar insanlara da "hangi okul bitirdin sen?" diye de hor görmemek lazım değil mi ?

Amacım da tartışma yaratmak değil aynı zamanda.

Altın Üyelik, için detayları aşağıdaki linktenn inceleyebilirsiniz.

https://www.grafikerler.org/altin-uyelik-basvuru-islemleri/20195-altin-uyelik-hakkinda-bilgilendirme.html

mr.grafik

Üye
Tepki
0
YETENEK : Belirli bir alt yapı egitim ile alınır....Doguştan kimse GRAFİK TASARIMCI olmaz....Ayrıca GRAFİKERLİK ve GRAFİK TASARIM mesleklerini ögrenmenizi tavsiye ederim....

GRAFİKERLİK : Bilgisayar operatörüdür...Programları iyi bilir kısaca uygulayan kişidir...
GRAFİK TASARIMCI : Sanatkar kişilerdir....Tasarım bu ellerden çıkar....
Burası doktorlar.org degil demişsiniz ne kadar dogru söylemişsiniz.....
Bir doktor egitimini almadan amelyat yaparsa...Hasta amelyat masanında kalır....
Bir GRAFİK TASARIMCI alt yapı egitimi almamışsa....ortaya kötü işler çıkabilir ve piyasa ölebilir...
tıpkı şimdiki gibi 100 tl ye LOGO TASARIMI....!

Tepki
0
mr.grafik yaptığınız çalışmalara yapılan yorumlara tepkinizden kendinize okuduğunuz okuldan dolayı güvendiğinizi düşünüyorum; ki sanırım grafikerliğin MIT'si falan olsa gerek :). Ama yine çalışmalarınızın kendisinden sadece eğitimin yeterli olmadığınıda görüyoruz. Grafikerlik en temelde deneyimdir ve kabul ediyorum okumak size iyi bir temel attabilir ama yetenek yoksa yada siz emek harcamamışsanız hiçbir manası olmuyor. Doktor olsanız yaptığınız hatadan insan ölüyor ama grafikerlikte yaptığınız hata size emek, deneyim ve başarı olarak dönüyor....

Şahsen ben hiçbir şekilde okulunu okumadım ve kendimi iyi bir grafiker olarakta değerendirmiyorum ama piyasada meslek lisesinden başlamış, üniversitesini bitirmiş çok grafiker var ve durumları genel olarak ortada. Evet içlerinide gerçekten çok çok iyileride var çok çok kötüleride ki buda benim dediğimin doğruluğunu kanıtlıyor sanırım.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

Yukarı Alt