yeni kartvizit çalışmam...

Tepki
31
burada gözüktüğü gibi birebir baskıda da çıkarsa çok iyi mat selefon ve lakla süper bi kart olur. siyah görünce hep aklıma beyaz geliyo nedense:)

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
ben tasarım açısından bişiy göremiyorum açıkcası yalnız iletişim bilgileri baskıda kesime gider onu bilesin başarılar

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Kartvizitin yüksek çözünürlüklü halini resim olarak eklerseniz yorumlar yazılırken daha sağlıklı yorumlar alabilirsiniz.

Tepki
5
resminizi rgb den cmyk ya çevirin verdiğiniz mavi renk değişecektir... Bu kadar canlı bir mavi için ekstra bastırtmanız gerekli, 2 renk ekstra ile bu kart basılır ama taşıklara dikkat..

best_burak

Üye
Tepki
0
@By_Design_Omer

image halinde kesim payını neden bırakayımki yani biliyorum bende okadarını t.ederm yorumunuz için

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sayın best_burak;
Kesim payından kasıt kartvizitinizin son hali bu ise kesimde bu haline taşma bile vermiş olsanız bıçak çekerse adres bloğunuzun alt kısmına veda etmek zorunda kalırsınız.
İşi çalışırken kenara belli bir mesafede çalışırsınız ve o mesafeye ek olarak kesim payı verirsiniz. Standartı budur.

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Logoyu biraz küçültüp yukarıda sağda kullansanız ve ismi adresleri o lensten kurtarsanız daha iyi olur... Ve ismi adresten ayırmalısınız.. Kesim payları konusunda arkadaşlar haklı ben en az 3.5 mm bırakıyorum ve ondan sonrasına taşma veriyorum...

Yukarı Alt