yeni logo tasarımlarım

Tepki
25
mrb arkadaşlar kendi reklam ajansım için hazırlamış olduğum logo tasarımları fakat arasında seçim yapmakta zorlanıyorum eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Şuna değinmeden edemeyeceğim. A harfini çok basitleştirmişsiniz. Farklı birşeyler çalışmanızı tavsiye ederim. Yok illa bunlardan biri olacak derseniz bence en alt soldakinde gri rengi biraz daha fümeye çekebilirsiniz. Sanırım alttaki turuncu yazıda daha net okunacaktır. Birde armi yazısını en üst sol köşedekini deneyin.

Saygılar.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Bence kesinlikle @ işaretini kullanmamalısınız... Bu dünyada kullanılan bir ikondur. Bunu kendi logonuza ait etmek basitleştirmesine neden olabilir. Tabiki bu işareti kullananlar var fakat ben tasvip etmiyorum... Zaten yaptığınız iş ilede bağdaştıramadım.. Bence bu işareti kullanmadan çok daha iyi logolar elde edebilirsiniz...

Saygılarımla...

Tepki
31
renk olarak füme ve turuncu bence @ harfinide kullanma yada logo yapma başına direk armi yaz dedikleri gibi sol enüst

Tepki
25
önerileriniz için teşekkürler ediyorum benimde favorim sol üst turuncu olan... amacım font üzerinde yoğunlaşıp görsel açıdan ve anlam açısından ciddi bir kurum olmasını ifade etmesiydi ki o logonunda gayet ciddi durduğunu düşünüyordum. @ konusuna gelince koyup koymamada kararsız kalırken bir baktım bütün tasarımlarımda @ işaretini kullanmışım web tasarımı simgelemesi açısından kullanmak istedim çünkü açıklama olarak web le ilgili bir ibare kullanamdım sanırım açıklamalarım yeterli olmuştur. ilginize teşekkür ederim öneri ve eleştrilerinizi bekliyorum

heross

Üye
Tepki
0
bir reklam ajansının logosu bölesine basit olursa yapacağı işlerde basit olur yani böle algılanır logoya birazdaha karizma katın başarılar

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Bir reklam şirketine a olmamış bence. Başka dene bence arkadaşım

Yukarı Alt