YENİ!Tasarla Çiz Tanıt 2.Jenerasyon Nokia Xpress Music Eğitim Seti ÇIKTI!

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Merhaba değerli grafikerler.org üyeleri.
Duyurular kısmında bahsettiğimiz eğitim setlerimizi şu dakikalar itibariyle artık yayımlıyoruz.
Yayımlıyoruz dedik çünkü bu çiçeği burnunda eğitim setini sizlerin ellerine teslim ediyoruz.KARŞILIKSIZ.
Hep demiştik fikirlerimiz orjinal ,hiçbiryerde yok ,sadece bize ait diye.
Bu dersimiz de diğerleri gibi bu iddamızın kanıtı. 5800 Xpress Music Sanalda Photoshopda ilkdefa bizim tarafımızdan çizildi ve ders mahiyetinde yayımlanıyor.
Şuna emin olunuz ki herşey içimizdeki yoğun öğretme isteğinden.Tabiki sizlere.
Biz derizki bizimle kalın İLKLERİNİZİ Yaşayın.
Tek ricamız fikir ve görüşlerinizi setlerimizin altında bizlere bildirmeniz olur.
Buyrun eğitim setimiz yeteneğinize ve ufkunuza emanet.
Teşekkürler Grafikerler.Org
Alper D.Y

Format:Quick Time
Açık:298 MB

BURADAN İNDİRİNİZ

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Harika.. Eğitim setlerimiz gün geçtikçe çoğalıyor,bu da photoshop alanında kendini geliştirmek isteyen herkes için çok iyi ve bulunmaz bir fırsat..

Hakan Dağdeviren'e verdiği emekler için teşekkürler..

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Yine çok güzel bir set, bu setleri hazırlayan ve sunan Hakan Dağdeviren ve Alper D.Y'e teşekkür ederim.

danisman

Consultant
Tepki
30
Sayın Dağdeviren, henüz setlerinizi izleyemedim, fakat sizin gibi kusursuz iş yapma ve üretme yeteneğine sahip olan birisi mutlaka yine harikalar yaratmıştır, ellerinize sağlık...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hepinize çok çok teşekkürlerimi iletiyor setlerin bütün üyelerimize yararlı olmasını diliyorum:)

tweety

Üye
Tepki
0
@Abdullah Şahin
+1 aynen katılıyorum, daha önce hiç ps yi öğrenememiştim ama artık öğrenemiyorum diye tedirgin olmuyorum.. :)

Ndesign

Üye
Tepki
51
ilgi çeken eğitim setleri ne hız kesmeden devam eden tasarım ı paylaşarak zenginleşeceğine inanan arkadaşlara tşklerimi sunuyorum en kısa zaman da izleyip değerlendirmede bulunacağım ;)
emeği geçen herkese tşk ler bu bir haktır haklarını helal etsinler

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@tweety

Biz zaten hep bunu temin etmeye çalışıyorduk,bunu duymak sevindirici.
Adınıza ayrıca sevindim, bütün eğtim setlerimizi hiçbir kuşuya düşmeden indirebilir izleyebilirsiniz.

Yukarı Alt