Yenilenen işletim sistemi ve forum yapılanması

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Tasarımı beğenmeme sebeplerden biri
"Yeni Mesajlar"a tıklayınca baktıklarının dışındakiler sıranması,
diğeri ise ayrıca eskisi gibi "Yeni Yazılan Mesajlar"a basınca hepsini de görebiliyor olmam.

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Artık klasik forum yazılımlarının dönemi bitti. Yeni sisteme alışma durumundayız. Zira yeni sistem eskisinden daha güzel ve kullanışlı. Örneğin; birisi mesajlarınızdan alıntı yaptığı zaman bildirim alıyorsunuz. Birisi mesajınızı beğendiği zaman bildirim alıyorsunuz. Birisi konunuza mesaj yazdığı zaman bildirim alıyorsunuz. Birisi konunuza dosya paylaştığı zaman bildirim alıyorsunuz. Twitter gibi kişileri follow/unfollow (takip sistemi) edebiliyorsunuz. Üye profilleriniz de durum güncelleyebildiğiniz gibi, onlara yorum da yazabiliyorsunuz ve beğene biliyorsunuz. Özel mesajlar karşılıklı konuşma şeklinde forum sistemimiz gibidir. Artık uzak sitelerden resim dosya eklemeye son. "Dosya Yükle" butonuna tıklayınca, rahatça dosyalarınızı paylaşabiliyorsunuz. Daha da bir çok yeni özellik sayılabilir...

@Şener CANÖZ

Yanılıyorsunuz bu normal bir şeydir. Eski yapıda da böyleydi. Tabii biraz farklıydı ama zaten okunan konuların listelenmesinde de bir sakınca yok.

Üyelik girişini başka kısımlardan gerçekleştirmek şu an için mümkün değil. Olmaz demiyoruz. Belki daha sonra.

Ayrıca mesajlarda düzelt linki var oradan mesaj düzeltme yapabilirsiniz.

@Erkal COŞKUN

Şu an açık.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Yanlış anlaşılmaya sebep olmuş yazış şeklim "beğenmeme sebep olan" derken beğendiğim anlamında yazmıştım...
Gereksiz okunmuş konuları göstermemesi hoşuma gitti demek istemiştim.
Ayrıca istersek okunmuşlarıda görebileceğimiz ayrıca bir tıklama yeri olması da ekstra olmuş demek istedim.

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Özel mesajlar "Konuşma" olarak değiştirilmiş ama mesajları SİL seçeneği kayıp ya da ben bulamadım ...

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
@Şener CANÖZ

Değerli üyemiz Şener CANÖZ, sizi gayet iyi anlıyorum.
Son konular, yeni mesajlar bölümünü alışkanlıklarınız dahilinde uyarlamaya çalışıyoruz,
Yani daha rahat edeceğiniz şekilde bir kullanım imkanı düşünüyoruz.

@ZxxxE

Üst kısımda "konuşmadan ayrıl" var. Ona tıklayıp konuşmadan ayrılırsanız konuşma silinir,

Ayrıca not: Youtube videoları için bb kodu eklemenize de gerek yok sevgili üyeler. Normal link atın video olarak açılacaktır.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Yani "ORG Çalışıyor" diyorsunuz Alper abi.
Zamanla daha da gelişecektir eminim, iyi çalışmalar şimdiden.

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Tabii ki Grafikerler.org sizler için çalışıyor !
Teşekkürler, Hakan Dağdeviren.

Yeniliklerden, mesela fotoğraf albümlerini gördünüz mü? İsterseniz inceleyin biraz. Çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Görünüm çok hoş sayaçları da var kaç kere bakıldı kaç kere beğenildi vs. Fotoğraf makinenizin verisini bile çekiyor otomatik olarak. Cihaz verisini de alıyor kayıt için ve önünüze döküyor. Konum şehir de ekleyebiliyorsunuz insanları da etiketleye biliyorsunuz. Yorumları da beğene biliyorsunuz.. Üstelik hepsi için de özel bildirim gönderiliyor.

Yakında video da paylaşa bileceksiniz.

2014 yılında daha farklı bir Grafikerler.org göreceğinizin müjdesini şimdiden verebiliriz.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Derhal inceliyorum bahsettiğiniz bölümleri.
Ben zaten bu forumun, hep büyük umutlar vaat ettiğini biliyordum, şimdi daha da emin oldum.
Piyasada kar amacı gütmeden grafikerlere yardımcı olabilen bilindik kaç forum var ki?
Ben bir burayı biliyorum...
İyi çaıışmalar yeniden.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Teşekkür ederim.
Sadece benim açtığım konulara bakmak için ne yapmalıyım ? diyecektim ki cevabı buldum;
"Hakkında" butonundan aşağıdaki tüm konuları arattır ı kullanabilirmişim.

Yukarı Alt