Yılbaşı Özel Çekilişi

Tepki
10
Mutlu, Huzurlu ve Sağlık Dolu Bir Yıl Geçirmenizi Dilerim.

AliAkgun

Üye
Tepki
0
> Sağlık, mutluluk, para.. Hep kendimzi için dilediklerimiz. Bu defa biraz daha utopik dileklerde bulunmak istedim. Nasılsa hiçbiri olmuyor. Bari büyük oynayıp kaybedelim.
> 2010 bize neler getirsin? Küresel ısınma ya kalıcı çözümler, Japon dostlarımızın artık balina etiyememleri ve yaptıkları katliama son verme kararı almaları , kürkleri için hiç bir canlının öldürülmemesi, kadın-erkek eşitliği (bu her konuda her iki taraf içinde geçerli !), Afrika daki yaşanan açlık ve savaşların son bulması, Filistin ve Gazze şeridindeki insanların hak ettikleri barış ve huzura kavuşmaları.. Aman tanrım yazılacak o kadar çok dilek var ki.. Geri kalanını kalpten diliyorum. Sizlerde bu dileklere yenilerini ekleyebilirsiniz.
> ...

> Sevgiyle kalın,
> Ali Akgün.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Merhaba,

Çekiliş için bugünün son gün olduğunu hatırlatırım.

İyi şanslar.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Değerli Üyelerimiz,

Yöneticilerimizden Serkan Baysal ile ortak yaptığımız çekiliş sonucunda aşağıdaki isimler 1'er adet çeyrek milli piyango bileti kazanmışlardır.

Katılımın az oluşu bizleri üzsede, yapılacak diğer organizasyonlarda daha fazla katılım olacağından şüphemiz yoktur.

Kazanan üylerimizi tebrik eder, Yılbaşı gecesi yapılacak olan milli piyango çekilişinde bol şanslar dileriz.

Kazanan üyelerimiz ile mail yolu ile iletişim kurulacaktır.
En geç pazartesi günü saat 13:00 'a kadar açık adreslerini ve telefon bilgilerini özel mesaj veya mail yolu ile bizlere iletmeleri gerekmektedir.

Biletleri eline ulaşan üyelerimiz aldıklarına dair bizleri bilgilendirirlerse çok seviniriz.

Kazanan Üyelerimiz

ROCkM4N
gulsahd
ASMİN
AliAkgun
Sinan Işık
https://www.grafikerler.org/uyeler/11578-asmin.html

Saygılarımla
Ömer Yıldız
Grafikerler.org Yönetimi

AliAkgun

Üye
Tepki
0
> 2009 un belki de son süprizi olan bu hediye için tüm Grafikerler.Org ailesine teşekkür eidyorum. Umarım bu son şans 2010 un ilk şansınıda beraberinde getirir.
> iletişim bilgilerimi Sn. Ömer Yıldız'a özel mesajla ilettim.
> Saygılar ve sevgilerle...
> Ali Akgün...

gulsahd

Üye
Tepki
0
Grafikerler.org ailesine ve herkese mutlu bir yıl diliyorum...
Adres bilgilerimi info@grafikerler.org adresine 26 Aralık'ta gönderdim... fakat gelmedi bilet kargocu cebe mi indirdi acaba :)

Tepki
10
Grafikerler.org ailesine çok teşekkür ederim. Gün içerisinde gönderdiğiniz kargo ve dolayısıyla biletim elime ulaştı. Anca fırsatım oldu yazmak için. Herkese iyi seneler dilerim.

Yukarı Alt