yuvarlak yazı?

elfin58

Üye
Tepki
0
Umarım yanlış yere açmadım konuyu:

Bu logodaki gibi ''TÜRKİYE CUMHURİYET KULA KAYMAKAMLIĞI'' yazını yuvarlak yapma işibni nasıl yapabilirim ? Şimdiden tşk ler :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Aşağıdaki resimdeki gibi bir yol izleyerek kendi çalışmanıza düzenleyebilirsiniz.... Aşağıdaki resimdeki çalışma sadece size örnek olsun diye yapılmıştır..

elfin58

Üye
Tepki
0
Hay Allah razı olsun, bunlar küçük seyler gibi görünssede mesleğim icabı inanılmaz derecede işime yarıyor. Azbbubuk kıvıracam bu işi galiba :)

elfin58

Üye
Tepki
0
@elfin58
ve ben ayarları yazı için denedim tam bir yuvasrrlak hiç olmadı .mesela sizin şekilde yuvarlanmış ama ben her ayarı denedim olmadı tasm yuvarlak ?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
forumda biraz daha araştırma yapalım arkadaşım...

Bu kare, dikdörtgen, daire gibi şekiller photoshop'un içindeki araçlardan yapılıyor,, aşağıdaki resimde kırmızı ile işaretlediğim yerden daire çizebilirsiniz, oradaki daireler zaten yuvarlak oluyor:)

elfin58

Üye
Tepki
0
Üstteki flood oldu pardon :)

Dairelerin yuvarlak olması ilginç geldim bana :) dermişim latife bir yana hocam tam yuvarlak olmadı dediğim şekil için değil yazı için geçerli. yazıyı ddeediğiniz şekilde ayarladım ama tam yuvarlak olmuyor. üstteki logoyu bu şekil yapamam mesela ?

forumda var ise benden iyi bilirsiniz yerlerini link yazarsanız çok ama çok sevinirim :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
"warp text" pnceresi çıktığında karşınıza oradan ölçülerini, kaymaları,sağa sola çekmeleri ayarlayın, eğer boyut olmazsa ctrl+t yapıp yazınızın boyuyla-eniyle oynamaya çalışın...

Yukarı Alt